golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

ev jedva nasao sliku sto imam u planu da uradim s zalu. jer su orginalne i ostaju na autu samo ih usjajiti
[attachment=39193]
 

Prilozi

  • Afbeelding063.jpg
    Afbeelding063.jpg
    76,8 KB · Pregleda: 178
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

kupljene felge za keca nemmam slike orginalne a ove su marke orginalne od vw samo polirane. kad stignem uslikati bice slika. trenutno je golf oguljen do lima vari se i priprema se za lakiranje i ubaciti motor. nadam se da ce biti spreman za sezone nemoze se stignuti dva auta spremiti i trece rastaviti:cool:
[attachment=39271]
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    11 KB · Pregleda: 58
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Vakve 14-15 ?

http://farm3.static.flickr.com/2625/4232662563_c59400268a.jpg
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

joj dobre su ove fele, svidjaju mi se pravo, fino ih ispolirat i ima da zvone
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Nisu to one felge sa predhodnih stranica :) ovo su orginal Fire and Ice felge sa Golfa Mk2 ;)

Fino ce mu stajati, dugo se po gradu ovdje vozao kec sa ovakvim felgama extra je izgledao :D
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

o pa to je sasvim nesto drugo :icon_biggrin: odlicne su ove Fire & Ice felge ;) jos kad se ispoliraju ma pucat ce od sjaja :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

sandy_mo je napisao(la):
Nisu to one felge sa predhodnih stranica :) ovo su orginal Fire and Ice felge sa Golfa Mk2 ;)

Fino ce mu stajati, dugo se po gradu ovdje vozao kec sa ovakvim felgama extra je izgledao :D

upravu si , ja sam se zezno na prvi pogled mi bile iste al u stvari nisu:icon_smile:
 
Top