Golf mk1 von Puki

Golf mk1 von Puki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehhh......:icon_smile:

apolizeiopbredevoetiua5.jpg
 
Član
evo pocelo se sa radovima...napokon :lol:
poslednja slika prije raskopavanja....

IMG_0350.jpg


pa pocinjemo:D

IMG_0376.jpg

IMG_0351.jpg

IMG_0381.jpg

IMG_0380.jpg

IMG_0373.jpg

IMG_0375.jpg

IMG_0362.jpg

IMG_0368.jpg


sto se tice stanja lima, vise sam nego zadovoljan s obzirom na cijenu automobila...:icon_rolleyes:
ostecenja....

IMG_0367.jpg

IMG_0361.jpg


naravno trebaju zadnje obrve da se zamijene jer su stradale ispod plasticnih obrva-one ne idu vise na auto:icon_mad:
pragovi su u solidnom stanju ali necu kompromis pa cu i njih nove da stavim:123:

tapaciri su u ekstra stanju kao i konzola....nebo ima par packi ali zanemarivo za pocetak...tepisi su prica za sebe, nemaju mana osim sto su prljavi:D

IMG_0369.jpg

IMG_0379.jpg

IMG_0378.jpg

IMG_0377.jpg


a sada motor...motor je sto bi rekli *mokar*...sumnjam na dihtung dekla, ali o tome kada dodje na red...bitno mi je da je filter cist, tj. nema ulja na sebi znaci nije produvao.

IMG_0370.jpg

IMG_0371.jpg


na kraju sam malo ocistio i slozio birac brzina....

IMG_0355.jpg

IMG_0358.jpg

IMG_0357.jpg


ima cak i fabricke kablove za zvucnike:icon_smile:

IMG_0363.jpg
 
Član
ovo sto je osteceno je standardno ostecenje za keca, svaki drugi je truho na ovom dijelu, bitno je ostalo, koliko sam mogao vidjeti sa slika ostalo je u dobrom stanju
bogami si ga fino raskopusao, ne sumnjam da ces ga dovesti u red, bit ce to dobar projekat, sad ti tek slijedi zajebancije, ali vidim da uzivas:cool::cool:
 
Član
kad se sjetim kako sam se ja mucio ali ipak uzivao,dobar kecman isti motor kao i kod mene,samo ga prepakuj i odma plin druze i navozaces se ;) pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top