Golf mk1 von Puki

Golf mk1 von Puki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar kec..Bgm bas jako dobra podloga za radove od nule prema vrhu :D Sam cekam da ga zavrsisi i da bude to taj UVRNUTI stil :D :cool: :icon_confused: :lol:
 
Član
golf_gti je napisao(la):
'će da bude zmaj :D

nadam se tome ;)

stigao novi HU za mog kecmana, u pitanju je Clarion CZ200E....

b_289_xe_en_2010_CZ200E1.jpg
 
Član
nismo mi jos uvijek upuceni u Clarion ime sta znaci...ovo je jedan od njihovih bestbuy HU...koji je mnogo bolji od kojekakvih Pioneera i cega vec ne...nek je sa srecom i nek se vrte niske frekvencije :icon_smile::icon_smile:
 
Član
koja je cijena ovog playera, gdje se moze uzet

imam neku semu da tusnem svoj, pa bih nadoplatio za ovako nesto, bas mi se dizajnom svidjam, nisam neki perfekcionista, kad me zadovolji Panasonic onda ne moram dalje pricat:icon_smile:
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
nismo mi jos uvijek upuceni u Clarion ime sta znaci...ovo je jedan od njihovih bestbuy HU...koji je mnogo bolji od kojekakvih Pioneera i cega vec ne...nek je sa srecom i nek se vrte niske frekvencije :icon_smile::icon_smile:

sto je vrtio, vrtio je...otisao je plejer prije 2 sata u ruke drugom vlasniku..ovo je bila najbrza preprodaja do sada :D

ArminM je napisao(la):
koja je cijena ovog playera, gdje se moze uzet

imam neku semu da tusnem svoj, pa bih nadoplatio za ovako nesto, bas mi se dizajnom svidjam, nisam neki perfekcionista, kad me zadovolji Panasonic onda ne moram dalje pricat:icon_smile:

mene je kostao 220 maraka, naravno polovan ;)
a sto se tice prodajnih mjesta...nisam upucen prijatelju :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top