GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj evo tri dana sam pripremao šarafiće i uspio sam .sutra idu na kromiranje,pa kad stignu bit će i slike.počeo sam i skidati plastifikaciju sa rubova jer treba detaljno izvršiti poliranje i sanirati oštećenja na ivicama od trotoara i sl.uglavnom radi se puno parom.
 
evo stigli šarafići sa kromiranja ustvari kromirane su samo glave šarafića jer one su mi bitne.nisu ispali baš ono kako sam zamišljao da se sjaje kao ogledalo ali eto kad bi se malo poliralo možda bi bio full sjaj.cijena kromiranja glava šarafa je 82km sa pdv-om što i nije mala cijena.pa evo i slika kako izgledaju i slika jednu sam felgu malo prao pa i ta slika

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
vrati i reklamiraj im ovo koda je sivim spreom obojeno.. a ne kromirano trebao si u zg poslat i kromirat
 
CoL3 je napisao(la):
opeljali te posšteno, za te pare bolje da si sam uzeo pa i bolje uradio,al jbg

jesu do bola još kažu šta hoćeš ovako onako mi smo morali praviti poseban alat za držanje tih šarafa jer su sitni.uglavnom da bih preuzeo svoje šarafe morao sam platiti na blagajni firme koju ne bih da imenujem inače bih ostao bez njih,pa na kraju dok skontam gdje ću naći druge platim uzmem i eto šta je tu je.
 
Član
Otidji ti njima ponovo pa se zali, bolje bi bilo da su ih lakirali metalic bojom nego ovo :icon_rolleyes:

Il radije ih ofarbaj u crveno nego ovako da ostanu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top