GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

GOLF mk1 KARMANN malo novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Brate bolje da si dodao stoju,dvije i uzeo ovo http://www.pik.ba/artikal/6120458/bbs-rm-felge/

da sam imao toliko para možda,ali mi je cilj bio da ja ih radim i da su naravno jeftinije jer puno je to para odjednom.tako da polako ću ih raditi sebi i nisu na prodaju i nadam se da će biti uredu dok ih sredim.čepovi su naručeni nisu baš originalni ali i zamjenski dobro stoje,pa kad stignu bit će slike.
 
Kao da su dosli sa hrdjanja a ne kromiranja:lol:
Ma obrusi ih i oboji...najjednostavnije...ili ako imas volje moze se svaki ispolirat ako nisu u losem stanju;)
 
Član
kakvo druze bratstvo i kromiranje, oni neznaju ni za sta su ti sarafi, katastrofa zesca ja bi im otisao i j*bo majku svima.. skola se placa i pazi za ubuduce kome sta nosis jer eto bilo je slucajeva da uredno dadnes nesto na popravak i ostanees bez te stvari.. ili nositi na provjerena mjesta sta god treba..
 
elmir je napisao(la):
kakvo druze bratstvo i kromiranje, oni neznaju ni za sta su ti sarafi, katastrofa zesca ja bi im otisao i j*bo majku svima.. skola se placa i pazi za ubuduce kome sta nosis jer eto bilo je slucajeva da uredno dadnes nesto na popravak i ostanees bez te stvari.. ili nositi na provjerena mjesta sta god treba..
tražio sam na internetu sve moguće firme, ali eto mislio sam ta mi blizu i firma koja je nekad bila gigant da to oni mogu fino da urade ali na kraju se ispostavilo da nemaju veze sa kromiranjem.šta ću sad pare su date bez povratno, ako nekad budem našao sigurnu firmu i to prvo da mi odrade uzorak onda možda pristanem da ih odradim za sad će ovako ostati.
 
Malo sam radio na felgama,tačnije kupio sam tečnost za skidanje boje(body) pa sam rastavio komplet i rubove premazao da skinem fabrički lak.Poslije tog skidanja laka koje nije baš lako skinuti jer se mora nekoliko puta premazivati onda sam prešao sa vodobrusnim 240.Uglavnom sve sam ih oprao od silne prljavštine koja je posebno sa unutrašnje strane bila toliko nalijepljena od kočionim feroda i godina ne pranja tako da su čiste.Onda sam sve četiri pošarafao uz pomoć moje kćerkice Azre koja voli šarafe pa ću za par dana nositi da se rubovi izravnaju i oštećenja od ivičnjaka da se poravnaju pa ću dalje nastaviti sa šlajfanjem sitnijim papirima od 400-1500 i poliranjem sa kredom i 3m pastom.Uglavnom radim polako kad stignem.

Uploaded with ImageShack.us
 
jedan rub je bio zadovoljavajući,pa sam završio sa šmirglanjem i ispolirao sa 3m pastom i mislim da je dobro s obzirom da to radim prvi put.evo slike pa ocjenite? možda još jednom ispolirati.ostala tri ruba će prvo ići na ravnanje ,pa onda daljnje sređivanje.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top