Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Golf mk1 by eddo ... nove slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf mk1 by eddo ...

bgm edo mogao si da ispadnes u voznji :D
ali sad je extra,sve super povareno ;)
 
RE: Golf mk1 by eddo ...

dobro ti njeg dovodis u red, fino ;)
samo gledam ove slike nazad..bas steta sto nisi odradio one male stopove, kad si vec radio gepek i to..
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ma kakvi crni mali stopovi da sam htio takve uzeo bi takvog golfa biz tam ... ovi stopovi su ljepsi :) ... danas opet malo nabavke, uzet alarm, brave, presvlake i jos pokoja sitnica ... ev slike:





sutra abd rad na kecu ide u 6-tu brzinu pa nadam se do petka da je potpuno gotov i registrovan i sve i spreman za vozanja :) ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

ArminM je napisao(la):
bravo decko,opasno ti to radis,samo naprijed,bit ce to super;);)

đe su mi lajsne i kuciste osiguraca ***** li ti sisu!!! zapnem li na tom upucacu te :lol:
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
bravo decko,opasno ti to radis,samo naprijed,bit ce to super;);)

đe su mi lajsne i kuciste osiguraca je*em li ti sisu!!! zapnem li na tom upucacu te :lol:

cekao lika da me nazove i nista,kad smo se culi kaze da ne ide jos za tz,kao zvat ce on mene. Necu ja to vise cekat,sutra cu ja to spakovat fino,i stavljam na bus i saljem ti,ti otidji na autobusku i preuzmi i onda montiraj u auto;););)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

joj nemoj sutra sutra sam u zivinicama ne znam hocul moc stic na bus ... ajd ostavi to jos koji dan da vidimo hocel taj lik dolazit ako ne bude ondak cemo dogovorit bus ... ok?
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
joj nemoj sutra sutra sam u zivinicama ne znam hocul moc stic na bus ... ajd ostavi to jos koji dan da vidimo hocel taj lik dolazit ako ne bude ondak cemo dogovorit bus ... ok?

valja care,kako god ti hoces,meni je svejedno. Ja sam volio da sam ti to do sada dostavio,da ti to montiras. Trebal ti kakvih prekidaca,mozda imam nekih po garazi,mislim imas li rupa na tabli,da ti i to posaljem ako treba sta;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

de ba ozbiljno kad vec imas svega i svacega da ja jedan dan kad ovo sve zavrsim naletim do tebe i pokupim sve sto bi mi moglo trebat ... imas prekidac od ventilacije? :D ...
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

eddo je napisao(la):
de ba ozbiljno kad vec imas svega i svacega da ja jedan dan kad ovo sve zavrsim naletim do tebe i pokupim sve sto bi mi moglo trebat ... imas prekidac od ventilacije? :D ...

nemam prekidac,i mene je jebavao dva puta,mislim imao sam,ali sam iskoristio. Ovo dijelova sto ja imam nije nista specijalno,ali eto neke sitnice su to. Ovo sto imam a treba ti rado cu ti dati. Poslat cu ti lajsne i plocu s osiguracima,kad budem cistio garazu na sve sto naidjem,a moze se iskoristit bit ce ostavljeno,pa sta ti bude trebalo nosi;)
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

fino napredujes,biche ovo jako fin projekat :):)
a da mu stavis brave od audija 80? to sam vidio kod ese nekad davno na kecu,jako lijepo izgleda
 
Član
RE: Golf mk1 by eddo ...

te brave su u planu (po mogucnosti zadnje gdje nema slot-a za kljuc :D) ... nazad ce se isto ukidat brava za kljuc (sve ce se otvarat preko dugmeta na alarmu ukljucujuci i haubu) bar tako se nadam da cu napravit ... vjerovatno cu izvest i paljenje avta preko alarma, al zasad idem samo osnovne stvari da se auto stavi u pogon, registruje i da grije preko zime, a na proljece cu fantazirat dalje sta i kako sa njim ... uglavnom sumnjam da ce kec ic na prodaju ikad tako da sve sto radim gledam da radim kako treba a to zahtjeva poprilicno dosta (mislim ipak se radi o autu starom skoro 30 godina) ... evo jos koja slika da ne mislite da se ne radi na autu hehe:

Evo slika kako izgledaju sjedista (poslje ovog su fino ispeglana i nema vise ovih neravnina al nemam trenutno tu sliku), takodje na slici iza sjedista se vidi filc koji sam uzeo da poslazem po cijelom podu auta (ukljucujuci gepek) a ako se pokaze ok, bice poredan svugdje po kolima ...



Evo isto slika kablova koji su povadjeni iz skodilaka (sve je povadjeno sto sam ikad stavio u nju i abd ice u keca, a posla je na skodi bilo momacki, povadio sva sjedista, poskido prednje tapacirunge sa vrata, izvadio sam ne stare panele sto sam radio od poliestera i vratio originalne itd itd itd) ... uglavnom radi se ...



Eh evo isto slika majstorije majstora (supak) koji je napravio poso samo da prodje kroz ruke, na autu su u medjuvremenu pomjenjani svi filteri i ulje i permant i svjecice i kablovi svjecica i razvodna kapa i da ne nabrajam dalje uglavnom ne pali na po kljuca vec na pogled kljuca, takodje je zamjenjena izduvna grana pa ce abd uskoro past i neki lonac nazad da kec bolje dise, uglavnom sad je auto ponovo kod limara da zavrsi poso koji je poceo i da ga uradi kako treba, iduci put kad keca dovucem kuci reko sam mu da cu nasut ga vodom unutra ako igdje bude ispustio vodu odmah cu mu ga vratit opet pa da vidim sad hocel ga uradit kako treba (kaze da stvarno nije vidio a meni opet nije jasno koja mu je poenta da ima kanal i oci ako nece sic dole i vidit :icon_question::icon_rolleyes:) ...



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top