Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin

ma ono ja ionako ne vozam pozada nikoga al kad djedne dvoje onda zapinje za obrve tako da sad kad neko i sjedne granicnik nece dati da guma dira obrvu samo nece biti amortizacije pa cu morati voziti 20/h :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

rale_cazin je napisao(la):
Ipak idu ploce od 4 cm pozada, feluge su 9jota, et 15, obrve ce se navuci samo do ruba gazista gume ostatak ce biti vani i auto ce biti nize nego proslo ljeto :)
spustit cu auto toliko da ima 1cm obrva od gume ovjes je jako krut a na amortizerima cu urezati navoj to jest granicnik i klip ce imati rad samo jedan cm, slike nakon sto dodju od tokara :icon_smile:

hoce li to biti bezbijedno 4cm distancer :icon_question: u svakom slucaju sretno:cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

Drug,moj prijedlog neke je*acke stopke mu stavi,otvorice ga samo tako...Mozda one pola providne pola crvene!Pozz i sa srecom u daljim radovima..
 
RE: Golf III by rale_cazin

gledo sam ovog glfa neki dan kod Kule u Bihaću bio parkiran, mocan nema sta... pozdrav i cuvaj tooooooooooooooo
 
RE: Golf III by rale_cazin

I napokon su poceli radovi na autu :))))
Prvo je vracen niski ovjes i auto spusteno, ovaj put malo vise i pojavio se problem jer desna poluosovina zapinje za sasiju i za neki aluminiski nosac al nije puno pa ce to malo sacekati sanaciju :pP
2942fs3.jpg

Izvucene su obrve masinom a pogotovo zadnje jer sam stavio pozada distancere od 2,5cm
oscrhu.jpg

Napokon su zatvorene rupe od brisaca i znaka na gepeku
110vddi.jpg

Doradjivanje obrva
5ydjdf.jpg

I nocas je bacen prvi sloj filera pred lakiranje
vikyer.jpg

i517k7.jpg

503y4k.jpg


Ove godine cu samo lakirati djelove koje sam radio naprviti prelaz laka i ispolirati cjelo auto nadam se da se nece primjetiti razlika.
Jos kontam da li da navucem haubu preko farova jer iovako je extra..... uglavnom kako sam stavio distancere auto je druga prica izgleda puno bolje
Sutra akobogdda lakiranje, prekosutra poliranje pa ce biti jos slika
 
RE: Golf III by rale_cazin

Sa ovim distancerima od 2,5 je idealno za moj ukus, 4cm bi bilo previse morao bi navarivati obrve a nisam ljubitelj toga
 
RE: Golf III by rale_cazin

Ipak se nisam odlucio samo za lakiranje djelova koje sam radio i prelaz. lakiraju se zadnje stranice, blatobrani i gepek. Trebalo se nocas lakirati ali sam nasao "skrge" koje se postavljaju na blatobrane pa se to upasavalo tako da je lakiranje odgodjeno za sutra predvecer, konacne slike ce biti ovih dana.
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

onda brate i vrata farbaj tj.komplet strane i gepek..
mozda neke mocnije stopke da postavis:icon_question:
 
RE: Golf III by rale_cazin

Na vratima i krovu mi je lak extra tako da necu dirati beze za sad. Posto imam prednje standardne, onda mi ne pasu neke digitalne stopke vec ove.
 
Top