Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Evo nekoliko slika mog auta

U vezi tog okupljanja bi bilo ok da neko organizuje to okupljanje na nivou cjele bih jer znam po kolegama niko sa kantona ne ide na race u sarajevo,mostar... al ako se napravi neki termin koji vecini pase bilo bi to super da dodjemo i mi
pozz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

PreDobar golf druze,
svaka cast. Rijetko se kad nadje auto da je bas uradjeno ukusno i da nema kica.
Samo tako onaj gepek sredi ako nisi vec i to je to :) Pozzz...
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

E ovaj golf treba da bude uzor i drugima kako treba uradit 3 sve sa ususom bas extra :cool:;)

Ova kombinacija na felgama se bas uklopila uz ostatk auta unikatno izgleda :icon_smile:;)

Jos na proljece dok se par stvari odradi ima i svabe da mu zavide na golfu :cool:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

super trica samo mi se felge ne sviđaju jer su crne,zatvori tablicu i maglenke na braniku i biće pic pic:icon_smile:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

2vc6pu8.jpg
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

odlican golf svaka cast meni su feluge extra moracu i ja sebi kupiti takve crne sa crvenim rubom :D.
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

nisam još komentarisao ovaj projekat, sve pohvale
za auto, sve je extra uklopljeno posebno crna i crvena boja:cool:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Ma vjerovatno su otisle vodilice ventila, nevjerujem da su uljne karike ili sta zesce al ne otvara mi se motor je ga zelim promijenuti ovako samo dosipam ulje svalih 2 mjeseca pola kile i to je to :p
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
Ma vjerovatno su otisle vodilice ventila, nevjerujem da su uljne karike ili sta zesce al ne otvara mi se motor je ga zelim promijenuti ovako samo dosipam ulje svalih 2 mjeseca pola kile i to je to :p

preljepa trojka svaka cast care, sta si konto ubacit? koji je sad motor u njemu?
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

ja necu da kazem uopste da je lijep,mocan,dobar..dok nestavi drugi motor a to je 1.8T...Onda cu reeciii mocan jeee!!! :D:D:D:D
 
Top