Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin

Kad postavim feluge nekako mi zadnje izgledaju uze iako su sve cetiri iste sirine i velicine jer je golf pozada siri inace. pa sam odlucio praviti ploce pozada danas sam mjerio 3cm koliko bi bilo siroko i uslikao pa ce mi tokar to napraviti i onda moram obrve prosiriti malo i spustiti jos vise nego ljetos, danas sam od kolege uzeo onaj onu masinicu za izvlacenje obrva sto se zaserafi umjesto feluge i ima valjak i izvlacis valjda necu pokvariti ako je neko sa tim strojicem radio neka se javi i pomogne valjda treba i grijati lim da se lakse razvuce..???

10fcot3.jpg

dwx3xc.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

drug ako nisi radio s tim i ne znas kako ne petljaj nista;)lijep je golf i ovako bolje malo sire gume nazad stavi i eto posto vidim da su ove razvucene..
 
RE: Golf III by rale_cazin

Drug,nevidim razlog zasto bi to dirao...zmaj ti je i ovako prelep,a i kontam da su mu ove feluge sa gumam sele ko kec na deset.
Sve u svemu podrzavam te u bilo kojoj tvojoj odluci!
Nego kada ce 1,8 t?
 

LSD

Član
RE: Golf III by rale_cazin

ajde ako neko zna rad pri izvlacenju rubova od do neka postavi u novu temu....
a rale ne vidim razlog da izvlacis cm....da nije malo previse:D:D:D
 
RE: Golf III by rale_cazin

Predobar golf;)

Nema nista na sto bi se moglo pozalit:icon_biggrin: Planovi su ti extra :cool:

Sretno sa daljim radovima :icon_smile:
 
RE: Golf III by rale_cazin

Ipak idu ploce od 4 cm pozada, feluge su 9jota, et 15, obrve ce se navuci samo do ruba gazista gume ostatak ce biti vani i auto ce biti nize nego proslo ljeto :)
spustit cu auto toliko da ima 1cm obrva od gume ovjes je jako krut a na amortizerima cu urezati navoj to jest granicnik i klip ce imati rad samo jedan cm, slike nakon sto dodju od tokara :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

rale_cazin je napisao(la):
Ipak idu ploce od 4 cm pozada, feluge su 9jota, et 15, obrve ce se navuci samo do ruba gazista gume ostatak ce biti vani i auto ce biti nize nego proslo ljeto :)
spustit cu auto toliko da ima 1cm obrva od gume ovjes je jako krut a na amortizerima cu urezati navoj to jest granicnik i klip ce imati rad samo jedan cm, slike nakon sto dodju od tokara :icon_smile:

Znaci, nazad nema sjedenja?:D
 
Top