Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Evo nekoliko slika mog auta

ej abdulmalik kako se necu sjecati legenda si pogotovo sa onom tablicom u karlovcu :) a sa golfa sam skinuo neke stvari preko zime sad je bas beze al na proljece akobogda ce biti atrakcija kako sam sve isplanirao pozz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

;)e evo pregledam temu ,maksuz,,he,,,i auto je strava..stvarno prelijep,,,fele i gume su vrh,,,pitanje,,kojom si farbom lakirao ove fele,,,:icon_question:,,,pa se ovak sjaje,,,zasluzujes full respect;)cim skupim dovoljno postova,,he
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

lp3g je oznaka farbe crvene, cna koja je nemam pojma a preko onda je bacen bezbojni lak i to je to
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
4qsnyw.jpg

21ajpfb.jpg

21difrn.jpg

1620kxv.jpg

wwakbd.jpg

107vrbk.jpg

2jfma2s.jpg

2vb7qjk.jpg

2602xz7.jpg
svaka čast..!!(čak su i one tri na visini zadatka!!)
:icon_smile:[/quote]
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

dvije najbolje trice na forumu dolaze iz cazina,rale i eness,svaka vam cast,samo naprijed ;);)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

hvala ekipa samo trebate na ljeto napraviti neki veci tuning dogadjaj da dodjemo i mi iz usk i cjele bih
pozz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

:icon_eek:

vidji vidji :D
svaka cast, jos samo onaj gepek srediti, ako nisi vec :cool:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
hvala ekipa samo trebate na ljeto napraviti neki veci tuning dogadjaj da dodjemo i mi iz usk i cjele bih
pozz

potpisujem negdje u po Bosne pa ko se nade gdje nek svima odgovara,,;)extra prijedlog,,,

a felge ove tvoje mi izgledaju 3 puta bolje od onih serijskih,,,borbet cini mi se
 
Top