Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
Tako je armine...Nista nije osteceno,tako da ne treba nista previse mazati bojom..samo jedan sloj i to je to....
 
Član
ma jedan sprej ti moze biti za sve ja samo ocistio presao i evo dan danas crno..bit ces zadovoljan sigurno...;)
 
Član
ljepse prijanja na primer, i bit ce bas mat, nece ostati fleke itd, ima puno faktora zbog cega se stavlja primer. Jednostavno plastiku je gotovo nemoguce ofarbati bez primera, bar na ovaj nacin

ja sam skoro farbao jedan body kit, ali spricom. dobro se pokazao onaj mat od kile, dodje oko 9km ona boca. Ispalo je stvarno extra, ali to ko ima kompresor i spricu
 
Član
Joj tek vidjoh onu naljepnicu jesi li je stavio na Golfa da ga ritnem nogom ako ga vidim negdje parkiranog :lol:

trizex je napisao(la):
Cisto sumnjam :D moram i ja malo da bocnem :D

Evo i ja cu malo,moze je opravdati ako GTI radi na dva klipa :D

DeLLoRto je napisao(la):
Skidam kapu na startu svakom GTI-u,ali u toku voznje Boga mi ne dam pardona niti sekunde :icon_twisted:

Jos cu malo posebno zbog one naljepnice ;) cime nedas pardona ni sekunde gti-u, sa 66 kw,dellorto flexibilnost tj dizelsko ispucavanje sveukupnog momenta na niskim okretajima te zavarava u osjecaju i tjera na lupetanje gluposti :D ,kupi dvogled kad krenes na trku ;) .
 
GTI FAN je napisao(la):
Joj tek vidjoh onu naljepnicu jesi li je stavio na Golfa da ga ritnem nogom ako ga vidim negdje parkiranog :lol:

trizex je napisao(la):
Cisto sumnjam :D moram i ja malo da bocnem :D

Evo i ja cu malo,moze je opravdati ako GTI radi na dva klipa :D

DeLLoRto je napisao(la):
Skidam kapu na startu svakom GTI-u,ali u toku voznje Boga mi ne dam pardona niti sekunde :icon_twisted:

Jos cu malo posebno zbog one naljepnice ;) cime nedas pardona ni sekunde gti-u, sa 66 kw,dellorto flexibilnost tj dizelsko ispucavanje sveukupnog momenta na niskim okretajima te zavarava u osjecaju i tjera na lupetanje gluposti :D ,kupi dvogled kad krenes na trku ;) .

u mene je TDI 66kw sa PSI Motorsport Power Box-om, i na Ciljugama sam pariro GTI 8V na 400m, sve zavisi kako startas...
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Moj Golf 2 GTI najbrzi auto na svijetu :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije najbrze auto ali od tvog tedei Golfa 2 jes pa pukni :lol:
To pravilo inace vazi za tedei golfove sve preko 100 ks je letjelica a oni sa 130 ks deru i Ferarija a ako uzme 5 gradske nesto nije u redu , Dizlo power :lol:

GreenDevil je napisao(la):
u mene je TDI 66kw sa PSI Motorsport Power Box-om, i na Ciljugama sam pariro GTI 8V na 400m, sve zavisi kako startas...

Stavis Power roru i deres sve zivo :lol: ma toj getaci je riknula pumpa sta ce dizlo derat geteia,nemate sansi :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN.....za tvoju informaciju,ja sam izmedju ostalih auta vozio GTI-a 16v kada si ti sanjao o tome da ga kupis i vozis,ucesnik sam trka ubrzanja i vice-prvak BIH u klasi 15 sekundi za 2010. godinu...Tako da bih te zamolio da mi vise ne spamas u garazi i ne pametujes sta je GTI...
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
GTI FAN.....za tvoju informaciju,ja sam izmedju ostalih auta vozio GTI-a 16v kada si ti sanjao o tome da ga kupis i vozis,ucesnik sam trka ubrzanja i vice-prvak BIH u klasi 15 sekundi za 2010. godinu...Tako da bih te zamolio da mi vise ne spamas u garazi i ne pametujes sta je GTI...
:lol: zic,zic :lol: to ti je za onu naljepnicu i dusevne boli nanesene zbog nje :lol: izvini a to sta si ti vozio me ne tangira taman da si vice prvak F1,malac kad sam ja vozio auto tebe je mama spremala u krevet nakon sto si odgledao tomija i jerrya ,mrzim te djetinjaste argumente u dobrim svadjama :) .Jeli te tada pretekao ijedan tdi od 90 ks
 
Član
Naljepnice su stvar ukusa i jedna doza "iritacije"... A ne tebi inspiracija da ti nama drzis ovdje predavanja sta je GTI i kako radi...da si pametan,kao sto nisi,pitao bi za par jednostavnih savijeta da ti dam kako bi ti auto islo mnogo bolje...ali eto,imas divan nastup..pa bih te zamolio da malo prosetas iz moje garaze ;)
hvala...
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Naljepnice su stvar ukusa i jedna doza "iritacije"... A ne tebi inspiracija da ti nama drzis ovdje predavanja sta je GTI i kako radi...da si pametan,kao sto nisi,pitao bi za par jednostavnih savijeta da ti dam kako bi ti auto islo mnogo bolje...ali eto,imas divan nastup..pa bih te zamolio da malo prosetas iz moje garaze ;)
hvala...
:lol: Ma salim se bolan,pa malo zajebancije nije na odmet,pa kakav bi ja bio forumski gti fan kad nebi bacio komentar na onu naljpnicu gdje tdi pisa po gti ;) vecina komentara je bila odobravajuca moras primiti i kritike. :D inace sve osim tog detalja je stvarno lijep golf :icon_biggrin:

A ince postalo je pravilo da tedeijevi deru po 20 ks jace benzince ko s nokta a trose goriva ko benzinac ulja sto je brate suplja prica mnogima vise dopizdila ne samo na ovom forumu , na to se ironicno osvrcem vrlo cesto :icon_biggrin:
 
Top