Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
Golf je odlican, boja, oprema, i izgled, drago mi je sto je ocuvan i sto mu je originalna farba. A posebno mi se svidja motor, u Dvici on ima dosta dobro ubrzanje, moze se lijepo preticati. Samo ga drug lijepo odrzavaj i cuvaj :)
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Ma ja,papansko auto,nije GTI :lol:

Ljep golf ali.De majke ti skini ovaj crveni okvir sa maske a dizel stekce pod haubom,ne vrijedjaj mi sveta tri GTI slova :lol: ;)



lhasa_green_beast je napisao(la):
zubizareta je napisao(la):
nevalja nije gti...hheeh,pa bio je gti,da je valjao nebi bio izbacen...;)

po cemu ne valja gti ? to ono po bosnjacki puno trosi jel ? ne kazem ja nista za ovo auto cak mi se i svidja sto je TDI uz to i rijetki model golfa...nemoj da osporavas gti-a a posebno digifanta. ;)

Ko voli da manje trosi tdi je svakako izbor,a sto se tice neke trke i 8v digifant gti bi mu odrao bekinju doslovce :icon_biggrin: Ali eto ovo je neki kompromis ,imas ne lijeno auto a ni posebnu jurilicu a jako malo trosi. Naravno,meni mu je jedina mana upravo pod haubom :icon_biggrin: Stvar ukusa. Jako lijepa duja ;)



zubizareta je napisao(la):
nevalja nije gti...hheeh,pa bio je gti ,da je valjao nebi bio izbacen...;)

Svetogrdje koje bi ja kaznjavao sa dvadeset udaraca bicem :lol:
 
Član
Za neke koji nisu upoznati prije ovog auta ja sam posjedovao Golfa mk1 KR 16v na karburatore. Auto je imalo oko 170 konjskih snaga i cak sam s njim pobjedjivao u klasi 15. GTI je nesto sto je "vrh" i sto treba postovati i cijeniti. Tako da je svako poredjenje suvisno. A pored toga ni ovaj motor ne treba podcjenjivati,jer sa odgovarajucim ulaganjem,SM-om moze podici na jako velik novo,gdje mu nijedan GTI ne moze oprepeliti... Zato,ko sta voli i kome sta odgovara neka vozi,a kako se ono kaze " o ukusima se ne raspravlja " ;)
 
Član
ja neznam stvarno sta je u tome lose sto sam napisao,,to je moje misljenje i valjda forum sluzi za diskusiju o tome ko sta preferira i sl..:icon_rolleyes: odma se dizelasi bune kao da sam nesto rekao u vezi ubrzanja,snage :icon_eek:
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Za neke koji nisu upoznati prije ovog auta ja sam posjedovao Golfa mk1 KR 16v na karburatore. Auto je imalo oko 170 konjskih snaga i cak sam s njim pobjedjivao u klasi 15. GTI je nesto sto je "vrh" i sto treba postovati i cijeniti. Tako da je svako poredjenje suvisno. A pored toga ni ovaj motor ne treba podcjenjivati,jer sa odgovarajucim ulaganjem,SM-om moze podici na jako velik novo,gdje mu nijedan GTI ne moze oprepeliti... Zato,ko sta voli i kome sta odgovara neka vozi,a kako se ono kaze " o ukusima se ne raspravlja " ;)


;) Tako je,stvar ukusa kao sto rekoh,gti je brzi,opet vise trosi,zavisi sto zelis od motora,taj motor lijepo ide,fleksibilan je i malo trosi i ima potencijal za jednostavno pojacanje ako zelis ;) a s obzirom na vrlo lijepog golfa sad mars pravac kod SMa i ne vracaj se bez bar 120 ks :lol: ;)
 
Legend
lhasa_green_beast je napisao(la):
zubizareta je napisao(la):
nevalja nije gti...hheeh,pa bio je gti,da je valjao nebi bio izbacen...;)

po cemu ne valja gti ? to ono po bosnjacki puno trosi jel ? ne kazem ja nista za ovo auto cak mi se i svidja sto je TDI uz to i rijetki model golfa...nemoj da osporavas gti-a a posebno digifanta. ;)
GTIa su sifurali papci i seljacine, isto kao i bmwa kocku i jos mnogo dobrih auta.. zbog takvih se nekad stidim sto vozim golfa ali jbg..
mislim da je to poenta bila ;)
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
zubizareta je napisao(la):
nevalja nije gti...hheeh,pa bio je gti,da je valjao nebi bio izbacen...;)

po cemu ne valja gti ? to ono po bosnjacki puno trosi jel ? ne kazem ja nista za ovo auto cak mi se i svidja sto je TDI uz to i rijetki model golfa...nemoj da osporavas gti-a a posebno digifanta. ;)

uh sto volim lozionicare tipa kao sto si ti...dali si shvatio poentu poruke..dvosmislena je "da je valjao gti nebi bio izbacen",mozda je crko motor pa je ovo ubaceno...i da,meni licno nevalja gti,imao sam ga i znam sta je gti.
 
Kenane ne moraju svi bit papci i seljacine kad imaju gti-a ili kocku mada si u pravu za 90 % ljudi koji voze takva auta i cesto su omrazeni od strane koji istinski vole i postuju ta auta. A znam da je bilo dvosmisleno nego sam cekao tvoj odgovor. :D
 
Član
To je ta slika o kojoj sam govorio....Iritirajuce..!! znam :D



Original nabacim za koji dan,cim prestane kisa :icon_rolleyes:
 
Top