Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
Znaci carbon ili ti ga naski karbon je losa opcija....tako sam i mislio :D

A sto se tice maske....ne svidja mi se ona za znakom i sa crvenom cizom oko maske....ako bih nesto radio uradio bih na ovu cizu ili ako budem uzimao angel eyes onda cu staviti masku sa 2 fara.....
 
Član
Odlican golf cak sam ga vidio jednom priliko kada sam bio u Olovu,stajao sam pored auta i obilazio ko kakav lopov i uvjerio sam se da je odlicno ocuvan :) ;)
 
Član
A sta mislite o ovome...??? Chip "+25ps" made in Germany......

http://www.pik.ba/artikal/2701320/cip-za-tdi-motor-golf-3/
 
ovo nije chip nego power-box...ja to nebih stavljao na auto,a eto opet svak ima svoje...jedan moj kolega je stavio power-box na mk5 tdi i nakon par km turbina cao:D
 
Član
kao sto ti dzin kaze za masku to bi bio i moj prijedlog znak(crn ili obican) ciza okolo ali akd ne volis nemoj..a auto ti je prava kulturica samo naprijed,taj cip ti ne treba po meni ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
ovo nije chip nego power-box...ja to nebih stavljao na auto,a eto opet svak ima svoje...jedan moj kolega je stavio power-box na mk5 tdi i nakon par km turbina cao:D

Hmmmmmmmmm....a i cijena mu govori dosta toga :icon_mad:
 
DeLLoRto je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
ovo nije chip nego power-box...ja to nebih stavljao na auto,a eto opet svak ima svoje...jedan moj kolega je stavio power-box na mk5 tdi i nakon par km turbina cao:D

Hmmmmmmmmm....a i cijena mu govori dosta toga :icon_mad:

Bas to...chip ti je 200eura,a ovo 70KM...sta reci:D
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
DeLLoRto je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
ovo nije chip nego power-box...ja to nebih stavljao na auto,a eto opet svak ima svoje...jedan moj kolega je stavio power-box na mk5 tdi i nakon par km turbina cao:D

Hmmmmmmmmm....a i cijena mu govori dosta toga :icon_mad:

Bas to...chip ti je 200eura,a ovo 70KM...sta reci:D

Skoro mi je kolega na Bori radio chip ali "optimum" verziju i platio je bas toliko 2oo eura....
 
Nekad je bolje imat te zdrave konje pod haubom nego letit po jos pa skurit motor...Zaljepi i koju nalju na sajbu bit ce bar jos 2-3 vise:lol::lol:
 
Top