Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
imam ti ja chip prodat, na prekidac ide, iskljucis kad ti ne treba:D
joj hoces da te privedem u stanicu:lol::cool::cool:
 
imam ja POWER BOX PSI MOTORSPORT, koristim ga vise od pola godine i nema nikakvih kvarova, ne bude 25ks nego do 20ks i laze ko kaze da dobije vise, ali uglavnom osjeti se razlika
 
Član
Poslusao sam vas i izvukao crvenu cizu oko maske i mogu reci da je to bio pun pogodak :cool:



RH Cup ponovo na golfu :icon_biggrin:
 
Član
cizaa jel farbana il nekom trakom radio odlicno je ispala..mozda ove crne plastike i rubove bi trebo malo osvjeziti kao da su izblijedili....;)
 
Član
soffa je napisao(la):
cizaa jel farbana il nekom trakom radio odlicno je ispala..mozda ove crne plastike i rubove bi trebo malo osvjeziti kao da su izblijedili....;)

Farba...samo ode mnogo vremena dok se zastiti okolo,bio sam poceo gubiti zivce :D
 
Član
jesu mi glupi ovi komentari tipa steta sto je dizel,, pa Boze sta ima veze sto je dizel, ne vrti se svima svijet oko benzina, svakako ova duja s ovim tdi motorom moze da se nosi sa mnogim benzincima
 
Član
ArminM je napisao(la):
jesu mi glupi ovi komentari tipa steta sto je dizel,, pa Boze sta ima veze sto je dizel, ne vrti se svima svijet oko benzina, svakako ova duja s ovim tdi motorom moze da se nosi sa mnogim benzincima

i ostavit ce veliki broj dvica(benzinaca) sa ovog foruma


jos jednom, lijepo auto ;)
 
zubizareta je napisao(la):
nevalja nije gti...hheeh,pa bio je gti,da je valjao nebi bio izbacen...;)

po cemu ne valja gti ? to ono po bosnjacki puno trosi jel ? ne kazem ja nista za ovo auto cak mi se i svidja sto je TDI uz to i rijetki model golfa...nemoj da osporavas gti-a a posebno digifanta. ;)
 
Top