Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
@lsd,nisam ni mislio da je lose,trenutno ne vidim bolje rjesenje ni ljepse osim ovoga,ljepse je volan od novog tt-a al to nit pase na ovo auto nit sta. :)

bule jel u tebe isto trokraki volan kao sto je kod mene bio
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
@lsd,nisam ni mislio da je lose,trenutno ne vidim bolje rjesenje ni ljepse osim ovoga,ljepse je volan od novog tt-a al to nit pase na ovo auto nit sta. :)

bule jel u tebe isto trokraki volan kao sto je kod mene bio

Jest...
 
Član
znas sta ti je jos ostalo samo da uzmes one alu detalje unutrasnjeg dekora od r32 umjesto ovog mahagonija i bice sila... drvo je super varijanta al na ovako sportskom autu mi nije rjesenje osim ako se tebi svidja tako...
 
Član
Volan je super ;) kao i sve ostalo . samo -
kao sto pike_gti rece rijesaji se mahagonija to je za kakvog mercedesa ..
mada na slici iznad ne vidim mahagonij.
 
Član
ima ukrase od mahagonija il cega vec nemam pojma,dodje to uz highline paket opreme,a ovi r32 unutrasnji detalji oko radija plastike, plastike na ruckama od vrata unutra tam i to,to kosta oko 250 eura,origigi naravno,i to je od alumunija brusenog i jako lijepo izgleda,samo mi jos to fali i kompletan r32 enterijer imam,al to ne vjerujem da cu uzimati,mnogo para za par bezveznih dijelova.
 
Član
ma nisam nesh bio siguran,znam da u nekih modela je sa 4 kraka,ja ruznijeg volana nisam vidio nego sa 4 kraka
jest ruzniji jedino plasticni ko sto je u polu kod mame
 
Član
ma dobar je onaj s 4 kraka al ako je multifunkcionalni... a onako... manje vise... a kakv god da je... ne gledam u njega :D
 
Član
trokraki je tito..ja sam stavio trokraki od 2002-03 na svog..:D..neopisivo ljepsi..iako nije S ili RS verzija..
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh vidis tebi mozda pase od novog audija tt,al je volan prejeben...pogledaj po kojem stranom forumu :)

Pogledat cemo ...:D...


btw...perfektno ti je legao ..moram jos jednom reci..mislim volan :lol:
 
Top