Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Cvrka je stroj! Samo mi se ove dvije sive crte preko krova i haube ne svidjaju, ali svatko ima svoje! :icon_smile:
 
Član
w123 je napisao(la):
Cvrka je stroj! Samo mi se ove dvije sive crte preko krova i haube ne svidjaju, ali svatko ima svoje! :icon_smile:

te ĆIZE su umjetnicko djelo premingera trizexa...a to je traka stavljena beze...to je skinuto odma nakon SR-a,svaka od njih daje po 15KS:lol::lol:
 
Član
uuu nisam odavno pogledao golfaca da vidim kako napreduje i samo mogu reci svaka cast zvijer je! karambolka legla perverzno ovo ce bit najjaca cetvorka na daleko kad se kompletira kako si zamislio a josh auto za svaki dan . . na 19kama !!!:cool::cool:
ono sto govore za crno na b nosac moze se kvalitetno uradit s folijom bez da se farba pa se isto tako jednostavno i skine a nije skupo pa nebi bilo loshe probat mozda sta i fino ispadne uostalom malo pogledat u PS kako izgleda! :D
Svaka cast samo naprijed !!:cool:;)
 
Član
ma to sam ja vise radi aerodinamike i aerotwin brisaca
cisto da se rimuje

mislio sam raditi nesto sa farbom,farbati budalasati,ima ideja,ali necu nista to da diram.
klin luk furam :)

biche valjda ljeVši kad stavim ovjes drugi,vidicemo
 
BHT Ovisnik
jesil ovako mislio,malo sam sklepo
dsc4294.jpg
 

LSD

Član
bilo bi dobro al naci boju koja je sto bliza ovim folijama!a ovako tamno odudara puno!
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma to sam ja vise radi aerodinamike i aerotwin brisaca
cisto da se rimuje

mislio sam raditi nesto sa farbom,farbati budalasati,ima ideja,ali necu nista to da diram.
klin luk furam :)

biche valjda ljeVši kad stavim ovjes drugi,vidicemo

postujem razmisljanje i dosljednost, a u stil/look ne sumnjam vidi se iz prilozenog da je extra! Nemoj kasnit s updejtom kad legne ovjes zivo me zanima jel moze bolje od ovog sada :icon_biggrin::cool:
 
Član
19062009347.jpg

ne stoji mu lose ni bijela :icon_biggrin::icon_biggrin:
21062009351.jpg

ovdje jos samo fali bulex i nerkoo i da osnujemo silver golf club ahahahha
 
Top