Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
golf krsh...nadavavooo si se eura na tog golfa mogo si dosta ljepse auto uzeti s puno bolje opreme serijske,jer vw,seat,audi inace nude loshu opremu...za te pare sto si dao na golfa mogo si finog citroena,pezoa,imas puno lijepih auta....i sigurno je i presao punooo...
 
Član
@tibore znamo da volis pink :cool::cool:

ma nije mi zao ni marke,cejf nije skup
a kad sam kupovo da sam namirio jos cenera mogo sam finu peticu uzet al nije v6 :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
@tibore znamo da volis pink :cool::cool:

ma nije mi zao ni marke,cejf nije skup
a kad sam kupovo da sam namirio jos cenera mogo sam finu peticu uzet al nije v6 :)

a sta je tebi furka taj V6 i ti neki formotijoni...sta je tu fazon,samo ide i vicee brrrr to je jedina razlika od tdjija:D
 
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
@tibore znamo da volis pink :cool::cool:

ma nije mi zao ni marke,cejf nije skup
a kad sam kupovo da sam namirio jos cenera mogo sam finu peticu uzet al nije v6 :)

a sta je tebi furka taj V6 i ti neki formotijoni...sta je tu fazon,samo ide i vicee brrrr to je jedina razlika od tdjija:D

:lol:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma ja sam v6 uzeo samo da manje troši :D:D

e to vec ima smisla :D moze jedino manje trositi da uzmes 2800 kubika pa ubijes 2000 i da ti ostane 800 :D nego ti nama zuki pozuri u tz da imamo finu zajebanciju :D
 
Član
little update,volan drugi :)
28062009378.jpg


zaboravih dodati,ovo je dodatnih 5-10 konja,nisam jos premjerio al kad izmjerim javim vam
 
Član
hehe,kad bi svaka zamjena bila makar 5 konja,lambo bi upalio desni i propustio me na putu :D
a volan je stroj,r-32 :)
 
Član
ma nesto kao sportski,nije on sad kao neki momo ili koji vec volan izgledom,al momo i ostali nemaju funkcionalnost,prije svega airbag. a i ruzno mi izgleda za svakodnevnog auta ubaciti neki supersportski volan
 

LSD

Član
ma loveru respect tebi na ovom,nisam je mislio da je lose!i ja bi napravio isto neg onako mi je post pao na miso i napisem!;);)
 
Top