Golf 4 TDI velika potrosnja?

Golf 4 TDI velika potrosnja?

Član
Nesto ti nije u redu sa autom definitivno,to auto ako je ispravno trosi oko 2-3 litra gradske a ako divljas povuce cak 5 litara.
 
Član
ajde ljudi samo serite po vw lijepo vas vidjeti kako ste zanimljivi i zavidni sto bi njegov golf trebao da trosi manje nema sanse normalne voznje da uzme 8 l vozio sam prija 3 godine takvo auto 8l uzima kad ga gazis bas a ocito se ovde u ovoj temi javljaju oni koji nisu nikad vozili takvo auto aa posebno OggyBoy mora da sere uvijek po vw druze da mi je vidjeti koliko tvoje auto trosi samo me to zanima cim treba da se pljuje po vw ti si prvi uvijek!!!
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
ajde ljudi samo serite po vw lijepo vas vidjeti kako ste zanimljivi i zavidni sto bi njegov golf trebao da trosi manje nema sanse normalne voznje da uzme 8 l vozio sam prija 3 godine takvo auto 8l uzima kad ga gazis bas a ocito se ovde u ovoj temi javljaju oni koji nisu nikad vozili takvo auto aa posebno OggyBoy mora da sere uvijek po vw druze da mi je vidjeti koliko tvoje auto trosi samo me to zanima cim treba da se pljuje po vw ti si prvi uvijek!!!

Moj troši oko 6l kombinovane vožnje, manje grad, više otvorena cesta. U gradu sam do sad najviše nabio oko 7.8l, a najmanje na otvorenom, peta brzina i 60km/h zbog testa, bilo je oko 3.9, 4.2l na 146km puta. Znači, u jednom pravcu 3.9, a u drugom 4.2. Jednom probao i nikad više, izludio, sve pogašeno da ne vuče struju, nema gasa, nema preticanja, nema ništa.:icon_mad: Najveća potrošnja mi je bila oko 28l, naravno, nisam dugo vozio, već divljao malo i to je to. Eto, najiskrenije od mene. Što se tiče VW.a, ne pljujem ja VW, ne bi' ja to nikad radio, omiljena marka auta.:cool: DAS AUTO!!!:cool:
 
Član
ja nezznam ljudi u cemu je problem sa potrosnjom, sad prvi put kad budem pravio neku duzu relaciju uslikachu board computer pa da vidite potrosnju ;) i otvorene i svakave ceste je samo normalna voznja bila a sad sto je nekom cudno sto on ne trosi 12 ja neznam ;) i da ako vas zanima moze se on natjerati i na 20 i kusur al bas divljanja ;)
 
Član
Alo ljudi necemo se svadati sada samo sam htio da vidim jel to normalna potrosnja haha. A pise i meni na boardu 4.9 ne prelazi 6 u gradu i tako al opet jbg :cool: Sta ces :icon_smile:
 
Član
IvanVR6 je napisao(la):
Alo ljudi necemo se svadati sada samo sam htio da vidim jel to normalna potrosnja haha. A pise i meni na boardu 4.9 ne prelazi 6 u gradu i tako al opet jbg :cool: Sta ces :icon_smile:

Najajaci su mi ovi sto im pise na boardu :icon_biggrin: .Ti takodjer vjeruju brzinomjeru pa svaki 1,3 ide 200,neka usporede sa navigacijom,ne ona laze,u pravu je brzinomjer koji tvrdi da idu 200 kmh a ne navigacije jer pokazuje 170 kmh,sto je babi milo,pnda preostaje jedino policiski radar .Isti su kao moj prijatelj koji je ostao bez goriva i gleda Board i kaze ebemu m nemoguce pa mogu preci jos 5 km :lol: ziva istina.Vjrovati da je to sr tocno je kao vjerovati da je Letece Spageti cudoviste stvorilo svijet.
 
Član
IvanVR6 je napisao(la):
Alo ljudi necemo se svadati sada samo sam htio da vidim jel to normalna potrosnja haha. A pise i meni na boardu 4.9 ne prelazi 6 u gradu i tako al opet jbg :cool: Sta ces :icon_smile:

Ovu rečenicu treba prebaciti u onu temu benzin vs dizel pa da se poklope ovi što se kunu u board kompjuter i što im njihove ljute dizel mašine žešće vožnje troše 5-6 litara :lol:
 
Član
Ne zelim se puno raspravljati. Ja nisam napisao da vjerujem u board kompijuter nego sam samo htio reci sta pise na njemu molim lijepo. :icon_rolleyes:
 
Član
IvanVR6 je napisao(la):
Ne zelim se puno raspravljati. Ja nisam napisao da vjerujem u board kompijuter nego sam samo htio reci sta pise na njemu molim lijepo. :icon_rolleyes:

Ako si mislio na ovaj moj komentar nisam ni mislio na tebe, nego nešto vezano za drugu temu na forumu da si je pročitao znao bi o čemu pišem.

Ti si podjelio svoje iskustvo i iskreno napisao šta je i kako je i to je ok i ne vidim u tome ništa loše, ali si zbunjen upravo zbog ljudi koji lažu prvo sami sebe pa onda i druge da to auto troši 5l ako sa njim voziš reli i te su priče izgleda došle i do tebe i zato misliš da ti je ova tvoja potrošnja od 7-8 l prevelika.
 
Član
A znam i ja sam uvijek mislio da je tu to negdje oko 5-6 l kombinovane tako mi je svatko govorio za Golfa a i po internetu sam vidao takve price. A sta ces sada sta je tu je ;)
 
Član
Bezze mi je ovo, ja znam da moj golf ide redovno na servis, uvezen je iz ch, 6 brzina, na satu haman 300k ima, vozio sam ove sto imaju po satu "130k" al mu nemogu politi na ruke, i znam da fine voznje uzme li preko 5,5 litara ja cu ga zapaliti, a kao sto sam reko ako cesh se natezati i sta ja znam uzece i 20 ;) necu se vise javljati jer ponasate se ko djeca kad se svadjaju cija je igracka bolja :)
 
Top