golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Član
SupeR je golfic,samo tako nastavi kako ti mislis da treba,ako budes sve nas sluso nasta ce ti tek tada liciti,svima nama su razlicite ideje...............
 
aldintdi je napisao(la):
SupeR je golfic,samo tako nastavi kako ti mislis da treba,ako budes sve nas sluso nasta ce ti tek tada liciti,svima nama su razlicite ideje...............

hvala ma ja ne slusam nikoga sve radim kako se meni svidja, al opet potrebno je i pitati negog za njegovo misljenje niko ne zna sve:)
 
san je napisao(la):
dobar golf imal kakvog napretka?

pa ima napretka ( crni farovi od r32, led stopke crne i zmigavci led crni) samo jos nista nisam namontirao, a i unutrasnjost treba da se radi uskoro tj da se farbaju plastike unutra u klavir lak crnu i sjedista presvlace u kozu i alkantaru bice uskoro slike kad to sve bude gotovo, posto imam obaveza oko faxa pa ne stignem
 
M A R E X je napisao(la):
Vidio sam i ja tu kozu :p :p :p

Samo nadji tamo u svabi kakve gewinde za 4moution i zakucaj ga u pod ! :cool:

ma koza ko koza:D, a vidjecu kad budem isao da zbavim nesto, al jbg ne mogu zbog brata toliko jer i on vozi:icon_rolleyes:
 
evo slike stopki i zmigavaca, jos nisu montirani al za koji dan ce sig biti pa cu staviti i slike da se vidi kako izgleda:icon_biggrin:
 

Prilozi

  • 050110163027.jpg
    050110163027.jpg
    379,7 KB · Pregleda: 5
Top