golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

stavljene stopke i malo unutrasnjost slikana, posto nisam nikako slikao da se vidi, nista posebno, al eto:D
 

Prilozi

  • 050210125440.jpg
    050210125440.jpg
    272,1 KB · Pregleda: 51
  • 050210125455.jpg
    050210125455.jpg
    239,5 KB · Pregleda: 66
  • 050210130010.jpg
    050210130010.jpg
    264,4 KB · Pregleda: 67
Limpi je napisao(la):
Super legle, :cool: samo makni taj zahrdali okvir tablice ;)

xexe ma to je kao malo rat xexexe, ma treba ga samo malo ismirglati i opet ce biti sjajan do zime:lol::lol:, a drug mi je rekao napraviti okvir al nikako da nadje vremena za to:D
 
Amel SF2 je napisao(la):
Najbolji izbor stopki :cool:

Meni prelijepe jer sam ih vidjo na nekom Golfu kod mene ovdje i super su :cool:

pa nekako izgledaju najnormalnije nisu neke kicaste i previse sjajne i dobro su se uklopile:Dhvala:icon_biggrin:
 
darko13 je napisao(la):
Odlično izgledaju stopke još crni farovi i perfekcija ;)

pa stigli su i zmigavci led crni ali ih nisam jos stavio jer cekam farove crne r32 trebaju da stignu krajem maja, tako su rekli,a ako slazu:icon_mad::D hvala
 
Član
:ljut: stope su legle pravo sad i felne su dosle do izrazaja jer na stopama ima crvenih detalja...........puno srece u daljim radovima.....:cool:
 
Član
jao, jao kukulele, sad ima bulex, lik iz gradačca, lover, lik iz živinica iste štopove:icon_mad: dajte ljudi mjenjajte to,,, lijepi su oni, ali na svakoj cvrki su sad;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
jao, jao kukulele, sad ima bulex, lik iz gradačca, lover, lik iz živinica iste štopove:icon_mad: dajte ljudi mjenjajte to,,, lijepi su oni, ali na svakoj cvrki su sad;)

Štopke super izgledaju i nisu tako česte,evo nek kažu ostali koliko ih ima po npr Sarajevu.. Nije problem,kupi ti momku druge pa će promijeniti :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
jao, jao kukulele, sad ima bulex, lik iz gradačca, lover, lik iz živinica iste štopove:icon_mad: dajte ljudi mjenjajte to,,, lijepi su oni, ali na svakoj cvrki su sad;)

Štopke super izgledaju i nisu tako česte,evo nek kažu ostali koliko ih ima po npr Sarajevu.. Nije problem,kupi ti momku druge pa će promijeniti :D

meni su prelijepe štope, sve je to uredu... ali ih ima već nekoliko:D kupit ću mu štope, od prve penzije:lol:
 
Schumi je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
jao, jao kukulele, sad ima bulex, lik iz gradačca, lover, lik iz živinica iste štopove:icon_mad: dajte ljudi mjenjajte to,,, lijepi su oni, ali na svakoj cvrki su sad;)

Štopke super izgledaju i nisu tako česte,evo nek kažu ostali koliko ih ima po npr Sarajevu.. Nije problem,kupi ti momku druge pa će promijeniti :D

:lol::lol: hvala schumi dobro si to rekao nek kupi druge i ja odmah mijenjam:lol::lol:
 
Top