golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Član
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemas klime :D
ma super je leglo,lijep golf...sretno u nastavku :icon_smile:

pa nema nista samo je tdi i 4motion nema ni el podizace nista go kao radikal :lol::lol::lol:

Ako su ti važne te stvari lako se i to ubaci...Bitno je da on s vana izglede perfektno!!!
 
darko13 je napisao(la):
bobom4Motion je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemas klime :D
ma super je leglo,lijep golf...sretno u nastavku :icon_smile:

pa nema nista samo je tdi i 4motion nema ni el podizace nista go kao radikal :lol::lol::lol:

Ako su ti važne te stvari lako se i to ubaci...Bitno je da on s vana izglede perfektno!!!

ma jooj da su mi bitne ugradio bi ih vec do sad, al ono nije da nisu potrebne al sta mogu kad nema:D
 
evo malo da update projekat sa slikama od farova ya koji dan ce biti montirani i ugradjeni xenoni 6000k, pa cu staviti slike i kako iygleda kad je sve postavljeno na auto:icon_biggrin:
 

Prilozi

  • 071710112325.jpg
    071710112325.jpg
    412,2 KB · Pregleda: 17
  • 071710112353.jpg
    071710112353.jpg
    395,8 KB · Pregleda: 10
M A R E X je napisao(la):
Extra izgledaju ! :cool:

Jos kako ce da legnu na bijelu boju !? ;););)

hvala marex ma morace da legnu nema im druge:)

darko13 je napisao(la):
Isti ko kod mene samo crni ovo će biti perfekcija na bijelu boju :cool:

jesu li i kod tebe dva sociva ili samo jedno?? malo me nervira ovaj AE prsten al sta ces kad je tako stiglo nema vracanja:icon_biggrin:
 
Član
Lijepo, lijepo napreduje ...

Pozz iz Banjaluke .... Dejan - stallion .... Mercedes CLK sa streetrace-a, obecao sam se javiti pa evo!

Mozda ce ti lakse biti 10J, devetnaeske crne mrezaste sa chrom falcom ... 245/30 ;)
 
Član
Jesu to ti je maglenka u farovima ako nisi imao u starim da se to spojiti na prekidac od zadnje maglenke, jesu žuti prstenovi??? Mene to isto nervira razmisljao sam da stavim bjele umjesto zutih dioda ili da skroz eliminisem ea.
 
stallion je napisao(la):
Lijepo, lijepo napreduje ...

Pozz iz Banjaluke .... Dejan - stallion .... Mercedes CLK sa streetrace-a, obecao sam se javiti pa evo!

Mozda ce ti lakse biti 10J, devetnaeske crne mrezaste sa chrom falcom ... 245/30 ;)

e naravno da se sjecam:) pozz komsija:) ako je ovaj seat sa avatara tvoj jer stalno stoji kod pasalica tamo, a ja sam na mejdanu kod triangola i pekare klas

darko13 je napisao(la):
Jesu to ti je maglenka u farovima ako nisi imao u starim da se to spojiti na prekidac od zadnje maglenke, jesu žuti prstenovi??? Mene to isto nervira razmisljao sam da stavim bjele umjesto zutih dioda ili da skroz eliminisem ea.

nisam imao u starim maglenke, a bijeli je prsten sad ne znam kako ce da svijetli jos nista moracu da sacekam do ponedjeljka ili sutra ako se bude sta moglo uraditi...
 
Član
Shvasta, kako se ne znamo ako si iz BL, sto te nema u crankshaftu???

Seat bio moj, nije vise kod pasalica, sad je u Sarajevu ;)
 
stallion je napisao(la):
Shvasta, kako se ne znamo ako si iz BL, sto te nema u crankshaftu???

Seat bio moj, nije vise kod pasalica, sad je u Sarajevu ;)

pa ja sam iz gradiske, al tu stanujem jer stud ekonomiju u bl na efbl, a pa prolazim svaki dan tim putem pa sam ga vidjao inace bas je bio super, a imam i na cranschaftu samo sam yaboravio pass pa ne idem a isti mi je nik tamo
 
e ovako da ne otvaran novu temu postavicu ovdje pitanje pa da cujem i vase misljenje:) planirao sam ofarbati masku i znak u mat crno i znak na gepeku pa sta mislite o tome, a i farobi su crni tako da mislim da bi se dobro uklopilo, al opet se bojim da ne izgleda kao neka rupa posto je sve crno:lol:
 
Top