Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

Extra izgleda, ima onaj muscle fah...:cool:
Samo nekako mi zenskasto djeluju onda ove stoplampe, vrati one orig crne ili neke druge.:icon_rolleyes: misljenje samo
 
Član
d@llygti je napisao(la):
Strasan auto Milane. ;)

od takvog doktora German stayla.....HVALA DALLY;);)

dbabic6676 je napisao(la):
Extra izgleda, ima onaj muscle fah...:cool:
Samo nekako mi zenskasto djeluju onda ove stoplampe, vrati one orig crne ili neke druge.:icon_rolleyes: misljenje samo
imam i orginalne Gti stopke pa vidjecu mozda i probam,da vidim kako ce izgledati...ugl.hvala puno
 
Extra golf, pravo mi se svidja kao cjelina ;););)
Naravno uvjek ima i koja kritika, na slikama izbliza se vidi ostecenja od korozije, rjesi to sto prije nemoj da to ide dalje steta za ovakvog golfa i meni se licno ne svidjaju oni potenciometri u stoku nekako mi to odskace od stila auta ono je vise za japance i slicno.
 
rale_cazin je napisao(la):
Extra golf, pravo mi se svidja kao cjelina ;););)
Naravno uvjek ima i koja kritika, na slikama izbliza se vidi ostecenja od korozije, rjesi to sto prije nemoj da to ide dalje steta za ovakvog golfa i meni se licno ne svidjaju oni potenciometri u stoku nekako mi to odskace od stila auta ono je vise za japance i slicno.

Ovih dana ide limarija da se radi...
 
Član
JoCo_kratki je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Extra golf, pravo mi se svidja kao cjelina ;););)
Naravno uvjek ima i koja kritika, na slikama izbliza se vidi ostecenja od korozije, rjesi to sto prije nemoj da to ide dalje steta za ovakvog golfa i meni se licno ne svidjaju oni potenciometri u stoku nekako mi to odskace od stila auta ono je vise za japance i slicno.

Ovih dana ide limarija da se radi...

Upravo majsta mi je odgodio...trebao sam sutra voziti da se radi al iskrsle mu neke obaveze pa reko aj nije frka....tako da sam to pomjerio za ponedeljak kad ce i definitivno da ode da se radi ! ;)
 
Član
E pozzz dugo se nisam javio sto se tice autica limarija odradjena branik lakiran sve smontirano :D
















Skinut ljetni setap stavljene zimulje 14-ke naprijed protect gainc nov 185 55 14 nazad ljetne nisam imao odma kesha da uzmem sve 4 :D





 
Član
enesss je napisao(la):
kad je auto kako treba , i na celicnim izgleda predobro , svaka cast za fine radove ;)

jos sam utegao i lajsne jer su zabice bile tamo gdje ne trebaju i bile su neodgovarajuce pa sam to sve sredio i sad su kao metak :D...Hvala Enese;)
 
Član
Mnogo ljepsi sada kad si stavio ovakvu karambolku i nabacio lip . S onom zapnes i ode sva se podere i polomi.. Ovako je dosta bolje. Sretno dalje
 
Član
pametno si uradio ovo za zimu sto si ga pripremio...zao bi mi bilo one karambolke da se sjebe...getacha za deset...:D
 
Top