Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Novi woofer....

pa eto nekih 200-300 watii rms-a ima mislim.......jer kad odvijem trese se jelkica u autu valjda je to dovoljno buke za svaki dan...hehhehe...pozzz
 
RE: Golf 2 white--german style..Novi woofer....

ma drug ovaj ako ima 150rms budi srecan ;);)

u svakom slucaju bitno je da je fin na "uvce" i da tebi godi, a za ostalo te briga :cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Novi woofer....

Pa dobro poštujem to što ti misliš, al prije ovoga sam imao neki 80/100 rms-a i nije upola ko ovaj udrao i imao dubok i čista bas....e sad i ja bih volio d aznam koliko ima??pozz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Novi woofer....

Evo lagano je počelo danas promjenio diskove ,kliješta, pakne, crijeva,kugle, glavčine i sve to stavio od mk3 gti-tdi,ventilirajući diskovi 28mm, naravno.....pa evo slika...
Evo starih kliješta i diskova mk2......


Uploaded with ImageShack.us
Diskovi ventilirajući 280 mm i kliješta tdi-gti mk3.......


Uploaded with ImageShack.us
Stare glavčine skinute od mk2.....


Uploaded with ImageShack.us
Lucas kliješta mk3....čišćenje....


Uploaded with ImageShack.us
Evo dokaz orginalnosti.......Lucas


Uploaded with ImageShack.us
Usporedba stari-novi diskovi...veliučina...


Uploaded with ImageShack.us
Probno postavljanje i upasivanje na autu mk3....glavčine ,diskovi kliješta criijeva..


Uploaded with ImageShack.us
Evo kako stoje u felgi, 13" više nažalost ne mogu na auto......


Uploaded with ImageShack.us
Evo kako to stoji na kraju..još treba d aofarbam u crvenu kao i prije što su bile, al to za koji dan....


Uploaded with ImageShack.us
Kočnice su extra duplo bolje koči i treba još da nalegnu malo...pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

mogu li leci samo diskovi i pakne od mk3 bez toga ostaloga i jel tesko to nabaciti? ;)
samo naprijed drug ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Ja mislim da ne mogu ja sma mjenjao sve ovo komplet jer mislim da glavčine ne pašu, ovi diskovi su dosta veći i deblji i ventilirajući su itd...jbg pozzzzz
 
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Skrabo je napisao(la):
mogu li leci samo diskovi i pakne od mk3 bez toga ostaloga i jel tesko to nabaciti? ;)
samo naprijed drug ;)

Nemozes samo diskove i pakne, moras sve komplet mijenjati.... lakse ti je sve komplt zamijenuti kao sto je i bad_lok, jest da moras sve uzimati ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

jedna mala ispravka..ovu su 256mm kako ja znam..280 je dolazilo na G60 i 14 ti nebi mogle stati..
nemoj sta zamjeriti na ovome..
u svakom slucaju fin posao odraden..vrijedi svake marke..
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

i ja mislim da nisu 280, mislim da ih GTI TDI nije ni imao, gti jeste
svejedno bilo kako bilo dobro je leglo, dobio si sta si htio, bolje zaustavljanje:cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

jasa12 je napisao(la):
jedna mala ispravka..ovu su 256mm kako ja znam..280 je dolazilo na G60 i 14 ti nebi mogle stati..
nemoj sta zamjeriti na ovome..
u svakom slucaju fin posao odraden..vrijedi svake marke..

E vjeruj mi drug da sam ja pročitao 280mm, al eto kad budem farbo provjeriću opet i uslikati šta piše na diskovima...pozzz:cool:

ArminM je napisao(la):
i ja mislim da nisu 280, mislim da ih GTI TDI nije ni imao, gti jeste
svejedno bilo kako bilo dobro je leglo, dobio si sta si htio, bolje zaustavljanje:cool::cool:
Armine ovo jesu od gti diskovi i kliješta koliko ja znam od mk3, al mogu i na tdi, zato sam to napisao...pozzzz
 
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

sve je to super odradjeno al GTI ima raspon 5x100 i oni su 288mm ventilirajuci a TDI svaki je 4x100 sa 256 ili ti 260 mm kako neko zove

P.S ima izuzetaka GTI TDI 20Jahre edition oni su sa navedenim od GTI-a ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Ok možda i jeste tako , al obećajem da ću sutra provjeriti kad budem farbo kliješta....pozzzzz:cool:
 
Top