Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Felge se rade......

dobar golf ko nov..felge ce dobro isapsti nadam se :cool:
A i tebi isto kao meni fale distanceri :D..sretno u daljim radovima :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Felge se rade......

Javite se meni za distancere, imam super tokara, a i pazi me sa cijenama :D

Nego, meni su feluge izgledale kao nove i prije... hajd čekam da vidim kako će ispast... :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Felge se rade......

Ma extra su bile felge al su bgm kad se priđe imale oštećenja što mene nervira pa sam ih odlučio da radim a to za distancere vidjećemo...kako će da stoji, naprijed ne vjerujem d atreba al nazad obavezno...pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nabavljene plastike za el podizace...

Danas gotova plastika za el podizače home made, od ibize nekako sam je uklpio...sad će svi pitati za ove šarafe al jbg to će se stalno drkati i ta plastika mora biti čvrsta pa sam za svaki slučaj puko dvašarafa sasvim su neprimjetni uživo...evo sllika...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

:cool::cool: odlicno uradjeno sve, chukice extra ;) ova votex konzola je predobra.

kasno sam je opazio kod jednog prijatelja u golfu kojeg je imao prodao ga je bio je gti a sad u njemu dizel drugacije ga nebi ni prodao
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

fino je to leglo, bitno je da je sve ispravno, i kako treba, na ovoj zadnjoj slici sarafici se ne primjete svakako:cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

Ma jbg ako nađem nekad org plastiku za to svakkao ću je staviti neka sad ovako, al jebeno je ovo staviti radi žabica,kako god izlijeće plastika ne može da stoji....zato su šarafi..:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

ma jbg noke nije nešto..al može poslužiti....sad za sad.....:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

Ispalo je pravo skoro pa kao orginal ;) a izgleda da imamo cukice iste marke :)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....

Ma trudio sam se, jbg ne volim ciganluk samo fabriku,al ne mogu da čekam da ih postavim pa sam požurio ako neđem org pstaiku biće dosta bolje...pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Malo se radilo....



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Eto ostalo tako završena konzola definitvino....sad se čeka vikedn i drug Elektičar sa foruma postavlja podizače i svu instalaciju.....pozzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

Ove plastike idu na polo i ibizu... ima ih vise vrsta u zavisnosti od opreme na autu...

p.s.
:cool: svaka cast na ideji :cool:
 
Top