Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

Da upravo tako,Liga ma vidio kako je suljo na kecu ugradio istu reko što ne bih mogao i ja na dvici....ovo mjesto u sredini je za podešavanje farova onaj gumb gore dole,i još jedno mjesto prazno......a ja sam se snašao da bude što orginalnije...pozzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

bad_look je napisao(la):
Da upravo tako, Liga ma vidio kako je suljo na kecu ugradio istu reko što ne bih mogao i ja na dvici.... ovo mjesto u sredini je za podešavanje farova onaj gumb gore dole, i još jedno mjesto prazno...... a ja sam se snašao da bude što orginalnije... pozzz:cool:

a sta mislis ko sa Suljom majstorise oko keca... :lol:

poz..... :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

hahahhaha...ma znam ko mu je farove radio i pretpostavljam dosta toga...hehehehhe...sve pohvale..često ja odem dole kod njih....poz i tebi.......:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

Bravo majstore. odlicno odradjeni prekidaci podizaca . :)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

super je ovo...ima da bude kao comfortline oprema....;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Završena konzola....

hhahahahahahahah...dobar si......znači zadnja riječ tehnike kod dvice...hvala..pozzzzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Radi se malo...

eto joše jedan posao odrađen danas sa drugom Elektičarom sa foruma ugrađeni el podizači.....sve radi extra i fercera, veliko Hvala elektičaru koji je svoj posao odradio krajnje profesionalo.....i nažalost slika nema jer smao zaboravili slikati....pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..El.podizači postavljeni....

fino ti ovo radis druze, sve detaljno i vrlo dobro, samo tako nastavi:cool:
 
Top