Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
tepSIJA je napisao(la):
@HONEY-ne znam zasto nisi odmah uradio metalna crijeva na autu ?



jbg. imao vecih briga puno :icon_biggrin:

a i mislio sam da ce sva ta crijeva drzati jer su nova, protkana, debela, predvidjena za tlak i temperaturu.
sad je skoro sve od metala, trebalo bi biti ok
 
Član
sada mora biti ok nema druge. !!! tako ti je kako jeste...znam da briga uvjek ima ali isto tako ima i prioriteta...

cekam ponovo tvoju voznju tj voznje... ne bude li minimalno niskih 12 nisi vise moj rodjak xD
 
Član
HONEY je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
sada mora biti ok nema druge. !!! tako ti je kako jeste...znam da briga uvjek ima ali isto tako ima i prioriteta...

cekam ponovo tvoju voznju tj voznje... ne bude li minimalno niskih 12 nisi vise moj rodjak xD


mislim da ima ovo snage i za dosta nize ;-)

a tu je sad 201 tako da neznam ni koje ce vrijeme biti :icon_biggrin:

To ti samo misliš. Nije ni čudo što ti se stalno nešto raspada kad radiš uvijek nešto nakaradno. Još sam ti prije 2 god govorio da tražiš neko trajno rješenje za taj zupčanik a ti stavio zupčanik od T2 - odlično rješenje... samo što nije bilo puno T2-ica sa 500 ks koliko se sjećam...

Druga stvar cijevi se vrlo lako riješe, odeš autom u Grude i kažeš hoću to i to ljudi savijaju cijevi ko upitnik čuj ne može se cijev saviti da se ne deformiše veće gluposti nisam čuo! Kupuješ jako skupe stvari a štediš na glupostima! Evo ti i broj 039/674-312 Auto-Line.

Ako ne vjeruješ da je to moguće zovni Dadu pa vidi kako je u njega, savijeni polirani inox - funkcionalno a još i lijepo izgleda. Doduše on je to radio u ST ali ipak...
 
Početnik
Cijevi su mi sada gotove i to je sve ok.

Ali hvala za broj jer si svakako kontam raditi (mislim kad radio 4motion mjenjac, jer je pristup nemoguc pa svakako treba sve povaditi van) i siri ispuh dosta jer ovaj nije adekvatan za ovu snagu, wastegate od 44mm i jos poseban ispuh sa njega van.
vidjet cu imaju li ti tu cijevi koje mi trebaju za auspuh (hmm treba bas siroke dosta), da mogu savijati po mojoj zelji, ili barem da kupim da mogu rezati i variti.
 
Član
HONEY je napisao(la):
Cijevi su mi sada gotove i to je sve ok.

Ali hvala za broj jer si svakako kontam raditi (mislim kad radio 4motion mjenjac, jer je pristup nemoguc pa svakako treba sve povaditi van) i siri ispuh dosta jer ovaj nije adekvatan za ovu snagu, wastegate od 44mm i jos poseban ispuh sa njega van.
vidjet cu imaju li ti tu cijevi koje mi trebaju za auspuh (hmm treba bas siroke dosta), da mogu savijati po mojoj zelji, ili barem da kupim da mogu rezati i variti.

Gledaj oni su Emilu radili ispušnu granu za BMW-a pa ako mogu napraviti ispušnu granu ne znam šta bi drugo moglo biti problem...

A cijevi ima svih duljina i širina... riješiš to jednom zasvagda i ne misliš više o tome!

Idemo dalje ;)!
 
Početnik
Malo slika sa utrke 21.09.2008...

Ovih dana budem sredio nosac mjenjaca (razlog zasto nisam vozio utrku da potvrdim klasu 8 sec).

dobijam ovih dana i WB sondu tako da cu si konacno moci srediti kako valja bocu i shoot nitra.













 
Član
Svaka cast Honey,braco mila kad pocne zavijati turbo,aj pa sav se najezim,golf ne da ide,nego leti,svaka ti cast jos jednom,i puno srece ti u nastavku projekta
 
Početnik
Mislim da BL necu voziti.
Odredio sam sada kao primarni cilj extremno pojacanje za 2009.

Prodje li mi sve po planu, morao bi imati snagu za 10s, pa makar visokih. Ostaje isti ovaj motor.. da.

A da nista nebi pucalo, odnosno barem da smanjim tu sansu idem na 4motion mjenjac kao sto sam vec pisao. 90% je stvar vec dogovorena, trebao bih ga dobiti do kraja godine. 4motion od Seat Ibize Cupre 2001.g., sa 5 brzina. Naravno jos imam provjeriti neke sitnice oko toga, bude li sve kako mislim uzimam taj mjenjac.
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
HONEY Seat Ibiza Cupra NIKADA nije dolazila sa 4Motion pogonom.

Jedino ako ne mislis na Leona?!


moguce, ne znam oko tih auta, vjeruj mi da ne znam ni kako koji izgleda :icon_biggrin:

da je od CUPRE to sam 100% siguran (receno mi je bas vise puta), mjenjac je bio slozen na golfa 1, na njega spojen reduktor od Passata syncro g60 (kao u mene) i zadnja visco spojka od syncro golfa (takodjer kao u mene).
 
Član
Bile su samo dvije Cupre sa 4Motion, Leon prosle generacije. Motori 1.9 TDI sa 150 KS i V6 sa 204 KS. Tebi onda ide mjenjac od neke od tih verzija. Zasto mislis da ce bas taj mjenjac podnjeti tu snagu?
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Bile su samo dvije Cupre sa 4Motion, Leon prosle generacije. Motori 1.9 TDI sa 150 KS i V6 sa 204 KS. Tebi onda ide mjenjac od neke od tih verzija. Zasto mislis da ce bas taj mjenjac podnjeti tu snagu?



zato jer je 4motion. trpi mnogo vise nego stari syncro.
a taj tip 4motion mjenjaca mi odgovara jer ostaje moja lamela, moji zglobovi, moj reduktor (automatski i moj zadnji pogon), moji hidraulicni cilindri, moj alanser, jedino saltung ide drugi, ali jos bolje jer su ti saltunzi dosta precizniji od ovih kao u mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top