Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Opaaaa, ovakav update garaže mi je najdraži. Odlične vijesti;) Kako ide getača?

A daj mi reci šta će sada zelenko izbaciti iz auta da bude brži od tebe?:D
 
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Bravo legendo...stavi samo bregaste od KR-a i ako imas love kupi 4-2-1 ispusnu granu....i garantirano ima da j...keve po gradu sa zdravih 150(ako ne i vise) konja:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Hvala svima.
Zela-nista,zelenko kaze da ce ubaciti vr-a ako ga operem ,evo jos nismo imali okrsaj :icon_biggrin:,trebam jos malo ustelati 16ku motor kao motor je dobar,dima ni grama da mu dusu vadis ali struja malo zaebava pa cu vidjet sto je.

lhasa_green_beast. Odjednom mu pozlilo,prolupali leteci,jedan majstor mi je rekao da nemoze vjerovati da je onaj motor neko uspio sjebati .
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Dejan 16v je napisao(la):
Kako ide, koja je razlika?
Ma ogromna je razlika,i relativno laganom g2 20ak konja vise se itekako osjeti samo nije to jos to,malo trokira imam nekih problema sa strujom ali bum ja to rjesil,tek jucer je ubacen sad cu ga stelovat,kablovi,razvodna ili svjecice mislim da nesto od tog nije u redu,bude to islo ko brzi voz ;)
 
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Konačno ugradnja motora kakva i priliči Getači. Ako zelenko doživi poraz sto posto ide u njega nešto jače, vlasnik se neće miriti sa činjenicom da je netko brži. Ali prije toga, na crtu.... :D :123:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Sto Zela rece, najljepsi updateovi :) odlicno, konja nikad dosta ! :D
 
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

GTI FAN je napisao(la):
Hvala svima.
Zela-nista,zelenko kaze da ce ubaciti vr-a ako ga operem ,evo jos nismo imali okrsaj :icon_biggrin:,trebam jos malo ustelati 16ku motor kao motor je dobar,dima ni grama da mu dusu vadis ali struja malo zaebava pa cu vidjet sto je.

lhasa_green_beast. Odjednom mu pozlilo,prolupali leteci,jedan majstor mi je rekao da nemoze vjerovati da je onaj motor neko uspio sjebati .

Kako si uspio taj motor unistiti bolan ? :D ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Hvala,sto kaze porsefan lijepo ga je vidjeti ako nista ;)

lhasa_green_beast je napisao(la):
Kako si uspio taj motor unistiti bolan ? :D ;)
Sto je najgore mislim da se cista glupost dogodila,popustio je vjerovatno dihtung glave i pomjesao ulje i vodu,razrijedilo se ulje vjerovatno a ja nisam skontao i bas ta dva dana dusu mu cupao isao i na autocestu sa njim i ebga.Nebi me puno dosla generalka ili popravak ali eto odlucio sam ubaciti dohca.
 
Početnik
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Cudi me da dosad nisam temeljno pregledao ovu garazu a Bgm ima se sta vidjeti.Tvoja getaca mi je medju prvih 5 koje sam vidio cisto zbog jednostavnosti i odlicnog izgleda.Svaka cast ;)
 
Top