Golf 2 GTD 1.6

Golf 2 GTD 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U loncu se pravi zvuk, odnosno, citav izduvni sistem je ogovoran za audio ugodjaj ;)... A ovo iza lonca moze samo estetski da ti unapredi (ili unazadi) izgled auspuha... i s obzirom da je na kraju grane, vise ce da vibrira i tandrce. Ukoliko bi iz lonca stavio siru izlaznu cev (veceg precnika), dobio bi neki dublji zvuk, ali opet nisam siguran koliko je to na dizelu pozeljno. Ima da bude "nagari se garavuso" po citavom zadnjem kraju ;)
Nije dzabe dizelasima zavrsetak izduvne grane zakrivljen na dole, ili bar skriveno usmeren.
 
Legend
Lijep golfac,samo ga fino odrzavaj.. i skini mu ove pragove, fabrika je zakon ! :)

cudi me da nema obrtomjer.. 51kw bi trebao imati to..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Lijep golfac,samo ga fino odrzavaj.. i skini mu ove pragove, fabrika je zakon ! :)

cudi me da nema obrtomjer.. 51kw bi trebao imati to..

nema obrtomjera glupo pravo.Jel se moze stavit sa njim. pozz
 
Član
mozes staviti tablu s obrtomjerom nije ni skupa oko 40-50km na otpadima vidi i ja sam sebi ugradio tu tablu i bijelo led osvjetljenje

fin golf samo naprijed
 
Legend
morao je imat, to je neko skinuo vjerovatno je mjenjao sat.. pokusaj naci sat, do 200 ili 220 i 5000obrt za dizela :)
 
Član
Evo malo se radilo nista posebno. Stavio nova kljesta,nosace motora,glavni kocioni i farbo matom karambolke pragove lajsne svu vanjsku plastiku pravio nove zmigavce i stavio mrezicu gdje bi trebale bit maglenke evo slike. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top