Golf 2 GTD 1.6

Golf 2 GTD 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 2 GTD 1.6 Potreban savjet

superman je napisao(la):
joj felge su predobre za golfa, volio bih nabaviti takve za svog golfaca, reci mi samo ako mozes naziv felgi i koje su broj?????

RH 7jx15 h2 Tako pise na njima:) pozz
 
Član
Evo ih napoko ispolirane jos sredisnji dio da ofarbam i spremne za kotljanje:)
Buduci da sam sve rucno radio od skidanje boje sa felgi pa do poliranja super je ispalo ja sam prezadovoljan.

9205997af4baee419a317ba509112eec.jpg

838c7b72652fb5ca92853a06b1ac7681.jpg
 
Član
svaka cast drug dobro si to odradio jos rucno sve svaka cast,,,mozes mi nabrzinu nekoliko napisati korake kako si radio da neganjam sad po temama,,,posto moram i ja rucno sve,hvala:icon_exclaim:
 
Član
AnDel je napisao(la):
svaka cast drug dobro si to odradio jos rucno sve svaka cast,,,mozes mi nabrzinu nekoliko napisati korake kako si radio da neganjam sad po temama,,,posto moram i ja rucno sve,hvala:icon_exclaim:

Ukratko kupis papir za smirglanje 60,100 i vodobrusni 200,300,500,1000,2000 i opletes sa smirglanjem od 60 pa do 2000, Onda kupis Purol pastu univerzalnu 2,5 KM i kakvu staru pamucnu maicu ili potkosulju i glancaj:) Kad budes sa smirgl papirom radio obavezno obuci kakve rukavice ja sam prste sazuljo:) pozz
 
Član
edoode je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
svaka cast drug dobro si to odradio jos rucno sve svaka cast,,,mozes mi nabrzinu nekoliko napisati korake kako si radio da neganjam sad po temama,,,posto moram i ja rucno sve,hvala:icon_exclaim:

Ukratko kupis papir za smirglanje 60,100 i vodobrusni 200,300,500,1000,2000 i opletes sa smirglanjem od 60 pa do 2000, Onda kupis Purol pastu univerzalnu 2,5 KM i kakvu staru pamucnu maicu ili potkosulju i glancaj:) Kad budes sa smirgl papirom radio obavezno obuci kakve rukavice ja sam prste sazuljo:) pozz

a ovaj 60 i 100 nije vodobrusni nego obicni??vodobrusni s vodom koristim jel,,a taj 60 i 100?gdje ima ta pasta da se kupi?..i cim zastitit nakon svega da nemjenja boju,,sorry na off
 
AnDel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
svaka cast drug dobro si to odradio jos rucno sve svaka cast,,,mozes mi nabrzinu nekoliko napisati korake kako si radio da neganjam sad po temama,,,posto moram i ja rucno sve,hvala:icon_exclaim:

Ukratko kupis papir za smirglanje 60,100 i vodobrusni 200,300,500,1000,2000 i opletes sa smirglanjem od 60 pa do 2000, Onda kupis Purol pastu univerzalnu 2,5 KM i kakvu staru pamucnu maicu ili potkosulju i glancaj:) Kad budes sa smirgl papirom radio obavezno obuci kakve rukavice ja sam prste sazuljo:) pozz

a ovaj 60 i 100 nije vodobrusni nego obicni??vodobrusni s vodom koristim jel,,a taj 60 i 100?gdje ima ta pasta da se kupi?..i cim zastitit nakon svega da nemjenja boju,,sorry na off


koliko ja znam za to sluzi pasta a ne mozes ti njih zastiti samo cesce ih poliras i bice super.....a druze samo tako nastavi sa golfacem i bices glavni
golfu 2 ne treba mnogo stvari samo sitnice ali udaraju u oci kao npr.ove felge svaka cast na uzboru i na radu normalno
jos je bolji golf kad je rucno radjen a ne samo placeno hej daj mi to i to..samo tako nastavi...
 
Član
passat2003 je napisao(la):
koliko ja znam za to sluzi pasta a ne mozes ti njih zastiti samo cesce ih poliras i bice super.....a druze samo tako nastavi sa golfacem i bices glavni
golfu 2 ne treba mnogo stvari samo sitnice ali udaraju u oci kao npr.ove felge svaka cast na uzboru i na radu normalno
jos je bolji golf kad je rucno radjen a ne samo placeno hej daj mi to i to..samo tako nastavi...

Hvala drug na podrsci namjerno sam sve rucno radio da bih ih vise cjenio i bolje cuvo kad znam koliko sam truda ulozio. Mislio sam i sredisnji dio ispolirat al je plastificiran ko nekom crnom elasticnom plastikom pa mi zao skidat nek stoji zbog zastite pa cu samo prefarbat. pozz

AnDel je napisao(la):
edoode je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
svaka cast drug dobro si to odradio jos rucno sve svaka cast,,,mozes mi nabrzinu nekoliko napisati korake kako si radio da neganjam sad po temama,,,posto moram i ja rucno sve,hvala:icon_exclaim:

Ukratko kupis papir za smirglanje 60,100 i vodobrusni 200,300,500,1000,2000 i opletes sa smirglanjem od 60 pa do 2000, Onda kupis Purol pastu univerzalnu 2,5 KM i kakvu staru pamucnu maicu ili potkosulju i glancaj:) Kad budes sa smirgl papirom radio obavezno obuci kakve rukavice ja sam prste sazuljo:) pozz

a ovaj 60 i 100 nije vodobrusni nego obicni??vodobrusni s vodom koristim jel,,a taj 60 i 100?gdje ima ta pasta da se kupi?..i cim zastitit nakon svega da nemjenja boju,,sorry na off
60 i 100 nisu vodobrusni. A vodobrusni koristi sa puno vode papir se manje trosi i bolje skida. Ja sam pastu kupio u mix maestro u tz u solani a ima je kupit koliko sam ja cuo u svim vecim prodavnicama boja i lakova.Sto se tice zastite ja sam prvo mislio prefarbat bezojnim lakom al je to nemoguce jer bi boja spadala gulila se sa paste. procito sam po forumima da ljudi uzmu poslje obicnu pastu za kola blagu pa opet sa njom ispoliraju radi bolje zastite ili samo ostavit tako i polirat opet jednom mjesecno sa purolom jer i on sam pruza dobru zastitu. Nadam se da sam ti pomogo sretno u radovima. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top