Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 2 by:Srle

G2_1.6B je napisao(la):
Evo da se pohvalim da je u auto us'o 1.8 GT 66KW znaci sada imamo 90KS i onu jednu za volanom!

Jos ako ko sjedne skoro 95"HP" hehhee. Sada golf letii ja mislim, i daj slike šta si se stisko.;)
 
Član
Nije lose druze..konja nikad dosta :D ...nego daj nam slike ..nisi odavno..ii jesi ista rjesavao ove sitnice...vrijeme ti je da podjes polako da radis..dio po dio...ili skupljaj ih ...radi nesto =)
 
Član
ziv ti nama bio...de obrni ove slike..ii ocemo slike motora...aa auto isto..nisi nista promjenio :D .. :lol:
 
Član
Taaky je napisao(la):
ziv ti nama bio...de obrni ove slike..ii ocemo slike motora...aa auto isto..nisi nista promjenio :D .. :lol:

;),još nisi nabavio one gti detalje, i skini ovu kuku, 1.8 GT motor, a na autu kuka
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
mijenjaj i auspuh, sad ti treba malo siri jer nije isti kod 1.6 i 1.8

Nezz ja to meni su rekli da moze tako ostati samo su nesto varili i mjenjali dio pocetka izduva cini mi se! :icon_smile:
 
Početnik
edo_benz je napisao(la):
daj slike masine :)

Dok masina dodje malo i kod mene trenutno je kod starog! :icon_cry: Da je i meni doci na red da je provozam 3 dan a ja jos nisam seo za volan !! Al bice i to! ;)

A i kakve masine ja osim u snazi nevidim nikakve razlike izmedju starog motora i novog osim par konja i toga sto puuunoooo bolje vuce i ide! :D

E da nadjoh sinoc neke oznake i jos nesto unutar njega pise nesto Match malo sam rovio po netu i pise na Wikipedii da je to neka specijalna edicija golfa 2~!

Ako mi iko moze reci bilo sta vise oo ovome bio bih stvarno zahvalan. ;)
 
Početnik
Kako nema razlike izmedju ovog, 1.6b:
2coh3tg.jpg

i ovog, 1.8 gt koji si ti ubacio:
vfcldy.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top