Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
nije lose...fino pa je benzinjara... nije lose ...usliaj nam i iznutra...sta si se stisko sa slikama... prvo ga ispoliraj citavog...vidi se da je matirao...pa onda idi dalje..ako ces te branike i rubnjaek ostavljat...malo ih obnovi ...ovako nisu bas fini za oko ....pa felge neke 15" ..al nista bez spustanja... koliki ti je budzet...lako je nac sta kupiti...keshiba predstavlja problem

E bravo,kes mi je sad najveci problem! Al ako budem imao para prvo ulaganje su mi felge nasao sam BBS-ke 14-ke JTS 7 a sto se tice matiranja na proljece ce ga stari ofarbati...PS: Dogovor je odavno pao da kad se bude kupovalo novo auto(a na ljeto ce se neka 3-ica 4-orka gledat da se kupuje) meni ostaje 2-ica...tako da sam happy.. i nije mi zao love koju ulozim u njega!;D

M_iKy je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
nije lose...fino pa je benzinjara... nije lose ...usliaj nam i iznutra...sta si se stisko sa slikama... prvo ga ispoliraj citavog...vidi se da je matirao...pa onda idi dalje..ako ces te branike i rubnjaek ostavljat...malo ih obnovi ...ovako nisu bas fini za oko ....pa felge neke 15" ..al nista bez spustanja... koliki ti je budzet...lako je nac sta kupiti...keshiba predstavlja problem

pootovo kad imas 14 god heh ;);)

Hehe...naravno pogotovo kad ti je 14....:D

FilipMk2 je napisao(la):
Samo polako,bit ce nesto.Vec ti je netko napisao da ispoliras auto i da pofarbas sve plastike u crno.ako nemas para za sprejeve kupi jedan kokpit sprej i osvjezi plasticne djelove dok ne skupis lovu za sprejeve.Ovako se cini da nije bas u bajnom stanju...

;);)

Ide na proljece farbanje to sam vec napisao! A bice spreja da se plastike pofarbaju!!
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

FilipMk2 je napisao(la):
Samo polako,bit ce nesto.Vec ti je netko napisao da ispoliras auto i da pofarbas sve plastike u crno.ako nemas para za sprejeve kupi jedan kokpit sprej i osvjezi plasticne djelove dok ne skupis lovu za sprejeve.Ovako se cini da nije bas u bajnom stanju...

;);)

A dali smijem vanjske plastike kokpitom da se ne speree? :icon_question:
Citao sam malo o njemu na netu kazu da je to za unutrasnjost samo! Pa ako moze savet?

Link felni! :D
http://www.pik.ba/artikal/426456/alu-felge-bbs-15-quot-pogledaj-detaljno/

Nasao sam felne bez guma za 50KM ali su JTS 7 3 komada i jedna JTS 6 bil' ja to smjeo tak' vozit?

Ne'a me do veceras odo raditi nekog Venta sa rodjakom! Haj zdravo dotad vi komentarisite i nasavjetujte me!!
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

meni je ovo bezze uzet ...jer su 3 felge :D...a ova 6j ....nije to to...jer vidjece ti se razlika...kad se guma navuce...i odma nije to to...i cisto sumnjam da su 50 km al eto...ti znas....i oces ista radit ovi dana...bar sitnice...a bezze ti kokpit sprejom to radit...uradi ko covjek mat crnim sprejom i izgledace ko nove...i duze ce trajat...a cijene su iste...kontaj malo
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

dobro ima i crni sprejeva kod nas i po 4 km dupli color..al nebitno...vecina koja radi radi to mat crnim a ne kokpit sprejem... al eto...jer ne znam koliki je vijek trajanja tog kokpit spreja...
 
RE: Golf 2 by:Srle

ma kakav kokpit traje par sati, malo vode i nema ga, uzmi crni sprej, traku,
papir, zastiti, uzmi 800 vodobrusni i prije farbanja predji i ocisti i spricaj
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

znaci to je nista....zato je bolje uzet crni mat...i fino ih uradit...i onda jos izvuc crvenu liniju onu po visem dijelu branike od one lajsne...i onda na masci...ljepse je puno nego nako sve mat
 
RE: Golf 2 by:Srle

i ljepse i trajnije, a nije frka uraditi koji sat i rezultat je tu,
onda fino kupi polir pastu, neku malo grublju i bice sigurno velika razlika,
e onda gti spojler, stopkice i felge i bice solidan izvana, samo lagano i pametno
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
i ljepse i trajnije, a nije frka uraditi koji sat i rezultat je tu,
onda fino kupi polir pastu, neku malo grublju i bice sigurno velika razlika,
e onda gti spojler, stopkice i felge i bice solidan izvana, samo lagano i pametno


A buraz 14 mi je i nisam milioneer polako cu to sve raditi...sad uzimam sprej i sve to sto cem' trebati i onda rad polako!


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ma kakav kokpit traje par sati, malo vode i nema ga, uzmi crni sprej, traku,
papir, zastiti, uzmi 800 vodobrusni i prije farbanja predji i ocisti i spricaj

Taaky je napisao(la):
znaci to je nista....zato je bolje uzet crni mat...i fino ih uradit...i onda jos izvuc crvenu liniju onu po visem dijelu branike od one lajsne...i onda na masci...ljepse je puno nego nako sve mat

A daa ako neko ima masku bez znaka nek se javi na P.P!

E raja evo i problema starog veceras spucala zena nabila mu desni blatobran dobro unutra za vikend kod rodjaka da odradimo to da ga iskucamo i onda malo farbe bacit.....pa ce bit bolji! onda krecem sa svim tim radovima!!
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

kako ce bit bolji ako je udaren :O ... jos ako ce farbat na novo blatobran to se sjaji ..a ovo vamo sve mat..al onda ces imat primjer kako ga trebas ispolirat da sav sjaji... a masku beze kupujes..radji kupi jos jednu na otpadu i napravi sam...ljepse je ..a svugdje ce se uklopit...pa skontaj malo
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
kako ce bit bolji ako je udaren :O ... jos ako ce farbat na novo blatobran to se sjaji ..a ovo vamo sve mat..al onda ces imat primjer kako ga trebas ispolirat da sav sjaji... a masku beze kupujes..radji kupi jos jednu na otpadu i napravi sam...ljepse je ..a svugdje ce se uklopit...pa skontaj malo

Misilio sam na to da ce blatobran bit' bolji! :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

nije blatobran auto...sta ces sa ostakom... :O ...onda kupuj polirku pod hitno... da bude sve sjajno a ne tako ...
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Imam crvenu polirkuu....:D al' me malo vrijeme jebe stalno kisa nemogu da poliram...:'(((

Taaky je napisao(la):
nije blatobran auto...sta ces sa ostakom... :O ...onda kupuj polirku pod hitno... da bude sve sjajno a ne tako ...

Imam vec polir tecnost i to bas crvenu stoji mi na d rugom spratu za kur** tako da cu ako me danas vrijeme posluzi malo prec' auto...:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

kakve veze ima koja je polirka... al gdeldaj joj rok trajanja... ii ako budes kupovo 3m obavezno ..100ml 4km kod mene..al je polirka boli glava...auto sljOsti
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
kakve veze ima koja je polirka... al gdeldaj joj rok trajanja... ii ako budes kupovo 3m obavezno ..100ml 4km kod mene..al je polirka boli glava...auto sljOsti

Poliranje-sutra stari tek oko 6-ice dolazi sa posla a moram mu uzeti auto da idem kod rodjaka da mu ness pomognem i onda izlazak danas je petak...:icon_smile:

Tako da ce polirancija cekat sutra a onda folirancija prekosutra dok se ovo malo suvne.... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top