Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
zen_3dom je napisao(la):
ja jadan ti sto ti napunise garazu radi gluposti......... hehehehe, ubuduce postavljaj samo kada se sta uradi i budes imao dokumentovano, a ne ovako.....

Ma budale...hvala dellasu posto covjek i kaze mozda je istina jedini koji polu vjeruje tako da mi je drago da nas ima razzumnih! ;)

aldintdi je napisao(la):
golf je super,samo treba ga jos uraditi da bude bolje od super,svakako sretno

Fali mu malo! Inace hvala ti drug na komentarima sto nisi kao i ovi ostali spameri !!

btw. vi ostali imate temu offtopic,spam i sl. i opalite tamO! ;) :icon_mad:
 
Član
Ja mu vjerujem, a vi kako 'oćete.:icon_biggrin:

Nego, malac, niti imaš dozvolu, niti dovoljno godina za nju. Pretpostavljam da "možda" nekad dobiješ ključ u prisustvu starijeg nekog, ne znam zašto se zalijećeš sa ovakvim stvarima po forumu, zašto si uopšte i predstavljao auto? Strpi se malo, nije lako, ali probaj. Imaš još dosta do dozvole, bolje ovdje malo uči od starijih članova, a ako bude nekih radova nekad, poslikaj pa postavljaj, a ne najavljuj nikad ništa unaprijed, uvijek može nešto da se izjalovi kao i sad.;)
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Ja mu vjerujem, a vi kako 'oćete.:icon_biggrin:

Nego, malac, niti imaš dozvolu, niti dovoljno godina za nju. Pretpostavljam da "možda" nekad dobiješ ključ u prisustvu starijeg nekog, ne znam zašto se zalijećeš sa ovakvim stvarima po forumu, zašto si uopšte i predstavljao auto? Strpi se malo, nije lako, ali probaj. Imaš još dosta do dozvole, bolje ovdje malo uči od starijih članova, a ako bude nekih radova nekad, poslikaj pa postavljaj, a ne najavljuj nikad ništa unaprijed, uvijek može nešto da se izjalovi kao i sad.;)

Hvala ti drug puno! ;) Znam da ima puno do dozvole ali ja i sada vozim po naselju kao da je imam! ;)
 

323

Član
Bas bezveze sto zezate covjeka toliko,mozda i jeste tacno da je GT trebao ici u golfa.
 
Početnik
323 je napisao(la):
Bas bezveze sto zezate covjeka toliko,mozda i jeste tacno da je GT trebao ici u golfa.

Drug hvala ti punooo! I da ako nisi citao isao je GT-eac u Golfa ali je morao ici napolje zbog komplikacija sa plinom! ;)
 
Početnik
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
:icon_smile::icon_smile:

covjek je potvrdio svoje znanje i od mene imas PUNU PAZNJU i POVJERENJE ... OVI tebe fataju na FORU :lol::lol:

Jel se to segacis il' ozbiljno? :icon_question: Koliko ja vidim vi se samnom svi zajebavate! :icon_biggrin:
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
E da nadjoh sinoc neke oznake i jos nesto unutar njega pise nesto Match malo sam rovio po netu i pise na Wikipedii da je to neka specijalna edicija golfa 2~!

Ako mi iko moze reci bilo sta vise oo ovome bio bih stvarno zahvalan. ;)

Da nije Golf 2 Rally? Stariji clanovi foruma ce se sjetiti. Vec je jedan bio na forumu.
 
Početnik
Dino je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
E da nadjoh sinoc neke oznake i jos nesto unutar njega pise nesto Match malo sam rovio po netu i pise na Wikipedii da je to neka specijalna edicija golfa 2~!

Ako mi iko moze reci bilo sta vise oo ovome bio bih stvarno zahvalan. ;)

Da nije Golf 2 Rally? Stariji clanovi foruma ce se sjetiti. Vec je jedan bio na forumu.

:lol:

Ama obicni Golf gledao ja na netu nego eto izdan kao neka "posebna" edicija! :icon_biggrin:

Inace evo vam spisak svih posebnih edicija koje su izasle! ;)

Limitirane edicije i njihove godine izlaska:

90S 1987
10 Million 1988
Atlanta 1989
Barcelona 1991
Berlin Golf
Bistro 1987
Black Line - Red Line 1990
Boston 1989
Carat 1984
Champion 1988
City
CityStromer 1991
Country 1990
Country Allround 1990
Country - Chrompaket 1990
Country GTI 1990
Cup 1989
Eclipse (Mexico) 1991
Edition Blue 1991
Edition One 1989
Etienne Aigner 1990
Fashion
Fire and Ice 1990
Flair 1986
Fun 1986
Function 1991
Genesis 1990
Hit 1986
Jubileo (Mexico) 1990
Limited 1989
Madison 1990
Manhattan 1988
Match 1985
Memphis 1987
Moda 1990
NinjaTanuki 1990
Pasadena 1991
Plus Ultra 1990
Quadriga 1990
Rabbit 1991
Rallye 1989
Ryder 1991
Silverstone
Sky 1987
Special 1987
Syncro 1986
Tour 1988
Wolfsburg Edition (North America) 1986, 1987, 1989, 1990, 1991
Wick Blau
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top