Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Momci dosta je, nece sad svako pojedinacno izrazavati svoje sumnje o bombardovanju, nek' postavi slike ako kaze da ima/moze, ako ne, to je druga prica :)
 
ne znam sto se toliko brinete o tudjem autu, tudjem motoru,
nek radi sta hoce, ako misli da je fol baciti bombu , nek baca
sto bi rekli,, o njegovu glavu,,
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle opet 1.6 benzin

Nazalost se postojeci plin nije mogao skopcati na ovaj motor razlog zasto neznam ali moguce je voziti samo na benzinu sto su za mene tj. moju porodicu veliki troskovi!

Nemojte da mislite da je neka bomba nesto! Bilo je fino imati motor u autu, ali nazalost ovo se nije moglo priustiti! Stari nije dao da se vise trosi i u auto ce biti ponovo(jos danas) ubacen 1.6 benzin motor stari! ;)

Hvala svima na datim komentarima!! :icon_mad: sam na vas sada! :icon_biggrin:

I da hvala Bucky-u najvisee zbog ove zadnje odbrane. ;)
 
Početnik
Dejan 16v je napisao(la):
Ako vec nisi skino motor, moze se napakovati plin, javi se ako ti treba pomoc!

Ovaj jeb*** kreten od majstora je rekao da nemoze i auto je jutros u rane satee(rane za mene) oko nekih 11 poslat' kod mog rodjaka da se to cudo izvadi i unutra ubaci ono staroo! :icon_cry:
 
Član
fkt care nemoj se uvrijedit,ustvari svejedno mi je,ali bacas bombe ko veliki. Samo cini mi se da si nasao pogresno mjesto za to:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ajd ba ne zali se, 55kw ti je dosta za dvicu,,
nego prepravi naslov garaze,,, nisi vise geteji

:icon_cry: Necuuu! Ocu GeTiJa! Kmeee! btw. ako kome treba onaj moj stari motor opet je na prodaju i jopet stara cjena 350km ! ;)
 
ljudi momak ima 15 godina, ne odlucuje on sta ce se ubacivati u auto,,
kad bude njegovo nek radi sta hoce, ovako je ogranicen,,,
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
fkt care nemoj se uvrijedit,ustvari svejedno mi je,ali bacas bombe ko veliki. Samo cini mi se da si nasao pogresno mjesto za to:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

No ofence! Dont worry. Ne bacam bombe i jeste ovo je pogresno mjesto pa ko hoce nek izvoli ! ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ljudi momak ima 15 godina, ne odlucuje on sta ce se ubacivati u auto,,
kad bude njegovo nek radi sta hoce, ovako je ogranicen,,,

pa razumijem sve,upravu si. Sve mi je jasno,bio sam ja u njegovim godinama. nego reci ti meni jel fazon napravit update,ubacen motor,ovo ono,i nigdje slika,i onda odjednom kao motor je vani,jer ne moze plin na njega. Mislim nidje veze. Bombas samoubojica :icon_biggrin:
al da ne bude da ja nesto kudim,ovo ono,svejedno meni,necu nista komentarisat;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top