Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 2 by:Srle

ja bi tebi savjetovao da do proljece nista ne radis, skupi pare i
onda udri farbanje i zastitu komplet auta, ukljanjanje znakova i sl,
pogledaj projekat moje dvice, kakva je bila kad sam poceo, i malo
po malo mijenjas sto ne valja i sredjujes i rezultat se mora primjetiti
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

Golf nije los,al brate dragi pusti mastu na pasu,npr ja bih ove brisace namjestio da stoje normalno(a ne jedan gore jedan dole),okvir tablica bih skinuo ili prefarbo u mat crnu boju,skinuo ovu BiH nalju,ove lajsne lijepo preslajfao ofarbao u mat crnu boju,malo uzmes ispoliras....... malo maste brate dragi:cool::cool:

Sretno.....:123::123:
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
za volan ti ne bi znao rec.... to pitaj nekog iskusnijeg...a sprej 5 km..i zastiti okolo da ti ne bi i branik bio crven..ii bice vec nesto bolje...pa masku nek ti bucky zavrsi i onda farbaj...ii ako ces uzmat novu masku..uzmi onu od novije tipe =)

Def. sam se odlucio dogovaram sad sa jednim clanom masku sa znakom pa da ja i bucky radimo! :D i uzimam sprej i radim liniju na karambolci i na maski novoj samo dok bude gotova....ili cu uzeti onu trakicu za masku kosto je noKe. stavljao! :icon_smile:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja bi tebi savjetovao da do proljece nista ne radis, skupi pare i
onda udri farbanje i zastitu komplet auta, ukljanjanje znakova i sl,
pogledaj projekat moje dvice, kakva je bila kad sam poceo, i malo
po malo mijenjas sto ne valja i sredjujes i rezultat se mora primjetiti

To ce na proljece svakako ici! :D A dje cu nabaviti onaj bumper kit i kolika mu je cijena?? :icon_question:

mahe007 je napisao(la):
Golf nije los,al brate dragi pusti mastu na pasu,npr ja bih ove brisace namjestio da stoje normalno(a ne jedan gore jedan dole),okvir tablica bih skinuo ili prefarbo u mat crnu boju,skinuo ovu BiH nalju,ove lajsne lijepo preslajfao ofarbao u mat crnu boju,malo uzmes ispoliras....... malo maste brate dragi:cool::cool:

Brate nemam garaze znaci od poliranja po kisi nista! Okvir ce biti promjenjen ionako je ispucao! BIH nalja....jbg brate jebu nas na granici kad idemo na more ili negdje...al ganjam da uzmem onu magnetnu pa onda da stavljam po potrebii! A ove obrve sam uzeo nove samo mi jos treba ona na suvazacevoj strani prednja,al bit ce i to! ;) :cool:

Sretno.....:123::123:

Sarajlic je napisao(la):

Hvala bice jos bolji! :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja bi tebi savjetovao da do proljece nista ne radis, skupi pare i
onda udri farbanje i zastitu komplet auta, ukljanjanje znakova i sl,
pogledaj projekat moje dvice, kakva je bila kad sam poceo, i malo
po malo mijenjas sto ne valja i sredjujes i rezultat se mora primjetiti

Da vam javim da rijeci ovoga covjeka uticu na mene i moje odluke tako da cu ga poslusati....cekajte proljece do tada cu vam baciti jos koju sliku....

A da danas sam promjenio alnaser jutros da upalimo auto ono nista ja reko daj da gurnemo mi gurnemo on upali odemo kod rodjaka da upalimo sastavi....nakon sat ja i on da upalimo auto nista....promjenili alnaser nesto on stimao paljenje ja gledao(nista nisam skontao sta radi) ....ugl. sad pali koo lud! Pozdrav svima do proljecaa! :)
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Evo da malo osvjezim garazicu. Danas rastavljao auto sa starim promjenili kineticki i vodenu pumpu. Komplet unutrasnjost izvadili sve izbacili ostavili da se osusi(nekako se zadnja klupa skvasila) pa cemo ujutro opet montirati. Posto sam vidio da mi je tepih oko solja i to tj. ono u gepeku u totalno losem stanju bacio sam ga i cekam da mi dodje novi iz Golfa GTI. Jos jedna veelikaaa promjena za koji dan dok se malo proljepsa u auto ce leci 1.8 GT 66KW sa 90KS iz Golfa 2 GT special .Ubacio sam centralnu sam na zive muke dok sam sve rastavio sastavio itd. pa me jos jebavalo nije htjela raditi imao par problema ali na svu srecu sve rjesio. A u planu su jos i: Xenoni 6 ili 8000K , Felge vjerovatno BBS RS ili EXIP 14'', GTI LIP, STOPKE CRISTAL SMOKED i Angel Eyes koje cu mozda i sam praviti. Ugl. imam velike planove da odradim do ljeta a na proljece zbog loseg stanja limarije ce ici sredjivanje komplet. limarije znaci farbanje i to....uglavnom auto je hrdja uhvatila na vratima i oko rezervoara i sl. stoje znai lako rjesivo a ono najbitnije jel :Solje,Obrve,Pod i to je zdravo.....slike poda iz unutrasnjosti sutra doduse samo sa zadnje strane....Do sutra LP!
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

Ajde komso nek je sa srecom pa da ih zajedno ofarbamo da to malo sredimo :) Sa srecom u daljem radu !!!
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

jap_styl je napisao(la):
Ajde komso nek je sa srecom pa da ih zajedno ofarbamo da to malo sredimo :) Sa srecom u daljem radu !!!

Hvala komsija ocemo akobogda!! ;)

Evo da se pohvalim da je u auto us'o 1.8 GT 66KW znaci sada imamo 90KS i onu jednu za volanom! :lol: Uskoro idemo dalje danas cete dobiti slike nemam ih preko cega izb. sa telefona. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top