golf 2 16V street race-malo se radilo

golf 2 16V street race-malo se radilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

fin golfic stvarno samo sto neko gore rece stavi mu profilisana sjedista..nekako mu trebaju...
koliko je isao golf na sr-u?
i koliko konja ima golf?
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

dobra makinja,i znas sta bi ti preporucio neispustaj gasss samo PUNNN,da gledas raju na retrovizoru,nego i mene interesuje
ko kolegu MEMI-ja koliko ima golf ks.......................................


_____________________________________________
sretno na sr-u
:cool:
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

svaka cast prodobar golf, nek te posluzi fino :icon_biggrin: moj savjet ako ti nalete profilisana sjedista(ona sto si imao na prosloj dvici su predobra bila) i mozda onaj noviji volan ako ti naleti stavljaj :cool: , kakve si stopke mislio ??
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

odlican golf.. vrijeme auta koliko ja znam 14.97 tako nesto ;)
 
RE: golf 2 16V street race-slike

Mrva je napisao(la):
odlican golf.. vrijeme auta koliko ja znam 14.97 tako nesto ;)

Znaci tu smo ;)

Dobro vrijeme ;)

Auto ko auto, mjera, interijer je bezveze, bar sjedista kakva profilisana i volancic trokraki, a felge bi se mogle mijenjat.
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

memi je napisao(la):
fin golfic stvarno samo sto neko gore rece stavi mu profilisana sjedista..nekako mu trebaju...
koliko je isao golf na sr-u?
i koliko konja ima golf?

Ja sam cuo oko 180 al koliko god imala cuo sam da je bila najbrza 16ka u sarajevu, vidjao sam je kod robota stalno pa se onda preselila na vojnicko i onda otisla negdje bez fela i stopki farova sta vec...dok sam je vidjao pred robotom i na vojnickom fakat je prelijepa bila + motor strasan :D
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

nije nikad bio na valjcima.. motor je fabrika, jedino je k glava nesto cackana i bregaste od KR-a
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

Samo 16 v a obični sat sa analognim satom??ne kontam.........trebo bi bar obrtomjer imati ili digi..pozzz
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

bad_look je napisao(la):
Samo 16 v a obični sat sa analognim satom??ne kontam.........trebo bi bar obrtomjer imati ili digi..pozzz

i ja to ne kontam....mislim da je ovaj motor ubacen u ovog golfonju...gledajuci po opremi (enterijer)
ali, sve u svemu...divan je:icon_smile:
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

GolFanatiCars je napisao(la):
prelijep i predobar golf ;) boja odlicna izgled odlican :icon_biggrin:

stavi mu oznaku Golf GTI :icon_biggrin: umjesto golf cl neko ce pomislit da je sitnica pod haubom a ono masina za ne predpostavit :icon_biggrin:

Upravo sam dozivio ovo boldirano, naime prosle godine jaranu dosao rodjak iz njemacke sa RS4 karavanom i na semoforu lik u golfu turira nesto i haj da se povuku od semofora do semofora. Kad se golf ispali mi se sjebali, gledamo nazad pise CL kontamo koji qurac :lol::lol::lol:
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

beZZa je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
prelijep i predobar golf ;) boja odlicna izgled odlican :icon_biggrin:

stavi mu oznaku Golf GTI :icon_biggrin: umjesto golf cl neko ce pomislit da je sitnica pod haubom a ono masina za ne predpostavit :icon_biggrin:

Upravo sam dozivio ovo boldirano, naime prosle godine jaranu dosao rodjak iz njemacke sa RS4 karavanom i na semoforu lik u golfu turira nesto i haj da se povuku od semofora do semofora. Kad se golf ispali mi se sjebali, gledamo nazad pise CL kontamo koji qurac :lol::lol::lol:
A ja sam opet dozivio drugo nešto.Dok sam vozao GTI 16 V koja je fakat isla ko blesava(1999-2001 to je ipak bila fina jurilica),uradjena pofino bila,ja i jaran stali na semaforu nekakvom krezavom liku koji je izgledom haman pa sat prije izaš'o iz KP Zenice,on u Mercu 500 Sl,kabrioletu,i mi da se potačkamo,frajer stisnu gas i ode ko iz katapulta...Mi fol nesto za njim,pa ja stao gledam ide li nam auto ili stojimo???,ono bas:icon_eek::icon_eek:...tako 2-3 puta sa semafora,kad veli nama lik: nemojte se momci bezveze truditi,i ja sam se tako furao ko vi dok nisam dosao do ovoga,ošinu po gasu i ispali se ko raketa:icon_eek::lol::lol:

Tako da hoću da kažem,koliko god se trudili,uvjek ce RS biti RS,BMW M će biti M,AMG ce biti AMG itd ,itd...To je samo puko zavaravanje da si ti,ja ili neko treci brzi sa Golfom 16-kom od gore pobrojanih auta...:123:
 
RE: golf 2 16V street race-slike

sve je to ok najgore kad vidim dobru ocuvanu dvicu GTI a kad se priblizi u njoj dizel :icon_mad:

:icon_exclaim: ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top