golf 2 16V street race-malo se radilo

golf 2 16V street race-malo se radilo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

Lexillium je napisao(la):
beZZa je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
prelijep i predobar golf ;) boja odlicna izgled odlican :icon_biggrin:

stavi mu oznaku Golf GTI :icon_biggrin: umjesto golf cl neko ce pomislit da je sitnica pod haubom a ono masina za ne predpostavit :icon_biggrin:

Upravo sam dozivio ovo boldirano, naime prosle godine jaranu dosao rodjak iz njemacke sa RS4 karavanom i na semoforu lik u golfu turira nesto i haj da se povuku od semofora do semofora. Kad se golf ispali mi se sjebali, gledamo nazad pise CL kontamo koji qurac :lol::lol::lol:
A ja sam opet dozivio drugo nešto.Dok sam vozao GTI 16 V koja je fakat isla ko blesava(1999-2001 to je ipak bila fina jurilica),uradjena pofino bila,ja i jaran stali na semaforu nekakvom krezavom liku koji je izgledom haman pa sat prije izaš'o iz KP Zenice,on u Mercu 500 Sl,kabrioletu,i mi da se potačkamo,frajer stisnu gas i ode ko iz katapulta...Mi fol nesto za njim,pa ja stao gledam ide li nam auto ili stojimo???,ono bas:icon_eek::icon_eek:...tako 2-3 puta sa semafora,kad veli nama lik: nemojte se momci bezveze truditi,i ja sam se tako furao ko vi dok nisam dosao do ovoga,ošinu po gasu i ispali se ko raketa:icon_eek::lol::lol:

Tako da hoću da kažem,koliko god se trudili,uvjek ce RS biti RS,BMW M će biti M,AMG ce biti AMG itd ,itd...To je samo puko zavaravanje da si ti,ja ili neko treci brzi sa Golfom 16-kom od gore pobrojanih auta...:123:

Da al je cijena malo vise razlicita ...tako da je 16ka za te pare odlicna :D
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

pukim48 je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Samo 16 v a obični sat sa analognim satom??ne kontam.........trebo bi bar obrtomjer imati ili digi..pozzz

i ja to ne kontam....mislim da je ovaj motor ubacen u ovog golfonju...gledajuci po opremi (enterijer)
ali, sve u svemu...divan je:icon_smile:
bio 1.6 ps ubacen 9A
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

mrva vam je sve objasnio, sutra bi trbala da legne bra na haubu i zvucnici na policu pa cemo dalje polako, a profilisana sjedista ce biti samo dok nalete neka dobra mozda i od fire and ice enterijer
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

Extra dvica
a fire and ice enterijer ako hoces javi se, drug mi je govorio da ce prodavati
pozz
 
Legend
RE: golf 2 16V street race-slike

ma mi samo mozemo nagadjeti sta je radjeno na motoru a gore je vec neko spomenuo da su bregaste od kr-a, sinter lamela, neki drugi klipovi, da je radjen usis i izduv, a bez valjaka se nemoze znati koliko ima ks;)
 
RE: golf 2 16V street race-slike

stefan je napisao(la):
ma mi samo mozemo nagadjeti sta je radjeno na motoru a gore je vec neko spomenuo da su bregaste od kr-a, sinter lamela, neki drugi klipovi, da je radjen usis i izduv, a bez valjaka se nemoze znati koliko ima ks;)

Upravo to...Nista bez valjaka....
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

kakvi klipovi?? momak jest imao trkace klipove al u kutiji i to samo 3 komada, mislim da su bili abt klipovi

klasicni 9A motor sa kr bregama, izduvom i caprkanja k glave. Kakvi 180 ks upitanju je dobar motor

Sta je Gale sa svojim abf.om radi da bi izvukao 180
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

Mrva je napisao(la):
kakvi klipovi?? momak jest imao trkace klipove al u kutiji i to samo 3 komada, mislim da su bili abt klipovi

klasicni 9A motor sa kr bregama, izduvom i caprkanja k glave. Kakvi 180 ks upitanju je dobar motor

Sta je Gale sa svojim abf.om radi da bi izvukao 180

bas tako, ljudi se gadjaju konjima ko jabuke, To auto ima samo cistih 140KS i ni jednog vise.;)

gale spucao najmanje 2000Km u motor da bi izvukao te konje.

A bas me interesuje JOJIN Golf 2 Bijeli ABF, sta onda on ima od konja, jer je ono vrag nad vragovima. A steta sto ga prodaje, jer je ono jedan od najboljih trenutno, poslije Sikine " LJUBICICE ";).
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

ma ljdi stavam je vise sa tim konjima ima kolko ima meni auto dobro ide i to je to dali ima 140 ili 180 mene nezanima uglavnom ja sam zadovoljan
;)
 
RE: golf 2 16V street race-slike

To je naj bitnije...ali vidio sam u oglasu da je bivsi vlasnik napisao da ima 180ks,pa reko da nisi nasjeo:icon_smile:
najbitnije da ide i da je zdrav motor nekad je i tih 136 brze od nekih 180;)
 
Legend
RE: golf 2 16V street race-slike

danas sam se i ja vozio u golfu, jako fino ide ;)

p.s. gdje je update xenoni :)
 
Član
RE: golf 2 16V street race-slike

Fino auto,
jako dobro slozen motor,jako dobro ide,
Vrijeme kao sto mrva rece oko 14.9sec
Realno oko 160KS

Ih sta sam se puta potezao sa ovim golfom :)
heheheheh
sa 16v si uvijek u nekim potezanjima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top