Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

Poz narode , zanima me u Sarajevu ko fino vari auspuh , trebat ce mi skinuti stari lonac i postaviti novi i problem je sto je auto spusteno pa ne moze ni svaka dizalica znaci treba mi neki moderniji maistor :D . I onda jos drugo pitanje gdje najpovoljnije i najtancije uraditi spuru , s tim da nam je Spura otisao vanka on otpada
 
Sta ima veze ako je aldin otisao, ljudi dole rade extra spuru imaju i daske pa ces se moci popeti iako ti je zakucano auto... a auspuh na pofalicima u dodexu, onaj celavi momak extra radi i nije skup ;)
 
a radi i dalje to mjesto od aldina jel? nisam bas upucen jel to njegovo ili? a u dodexu sam uvijek radio auspuh samo mislim da mu sad se ne bi mogao popeti na dizalicu
 
Ma nije njegovo, to je Spura Ferhatovic, ja bio sto puta ljudi odrade za 10 spuru i svi sa foruma tu rade, neces se sigurno pokajati...cim prodjes akvu pa kroz onaj mali tunel prema mostarskom raskrscu vidjeces sa desne strane pise spura ferhatovic ;)

http://www.facebook.com/pages/auto-servis-Ferhatovic/129483867068128?sk=photos

samo je ovo stara stranica jer je aldin izgubio password...
 
ok hvala ti to cu malo sacekati samo me zanimalo , sad je prioritet auspuh , imali jos negdje da imaju neke niske dizalice
 
Član
Nema niske dizalice imaju daske kod Ferhatovica, neki dan stavljao nize opruge .

Ovo mislim na dizalicu spure..
 

IGY

Član
Ja sam prosle godine bio na 4cm od poda (trapovima, ne plastikama) i ljudi su me digli bez problema
isto tako auspuh sam radio u kiseljaku kod Barbice i takodze bez problema me digli i obavili savrseno posao, kao i do sad na mojim predhodnim autima ;)
 
Član
na ovim forumi ferhatovic glavni majstor..cc...radio mi taj 3d spuru nedavno ..2 puta mu se vracao da mu kazem da mi je opet volan ostao kriv. Poslije 3 spure odustanem..sta cu..stid me za moje pare vise bilo..vidim levati pojma nemaju samo im je daj pare a kusura nema, uobicajno za njega..Vidim ja koliko je sati, zapucam prema kuli na spuru...kad ljudi mi otkriju da mi je krajnica odtegnuta, zavrnu i za 20 km srede stvar...volan ravan ko kod aviona, gume ravnomjerna potrosnja...
Radio mi je taj ferhatovic (virtuoz) jos par stvari koje su me ojadile poslije, al o tome cu nekom drugom prilikom...
 
Član
znas ko mi je davno extra uradio auspuh? oni momci sto su na anexu radili u onoj kucici sad je tu autopraonica...stavili mi zadnji lonac 2003god na benzincu. eno ga i dan danas citav...sav u hrdji al citav..da mi je znati gdje su sad opet bi im otisao..
 
Top