Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

znam ja to nego nema mjesta bas da se i podvuce ona pod auto od praga al eto nesto cemo izmajmunisati sigurno su se neki od njih vec susreli s tim , u ponedeljak cu se lagano zadati pravac prvo kiseljak jer su mi oni do sad nekako najbolji
 
Član
ovo sto kaze bbi8 za spuru kod ferhatovica nema teoriske sanse.
ljudi imaju najsavremeniju opremu u BiH za opticku spuru i obuceni kadar koji svu tu opremu zna da koristi. radim auto reovno kod njih i do sada nisam imao nikakvih problema.
Radio sam spuru kod neskovica jedno 10 puta i uvijek mi je auto bacalo u jednu stranu i poslije prvog odlaska ferhatovicu auto je krenulo ici pravo. zasto? upravo iz razloga sto kod nesekovica ti mozes ispraviti rtag ali ne i nagib tocka i zatur i sl.

evo i slika moje spure nakon stimanja kod ferhatovica

10rsh36.jpg
 
Član
brate ja znam za auspuh.imas kod bisnalijeka na parkingu zlaja se momak zove ev ti broj 061/803-477,neces se pokajat taj kad zavari ni brusilica ne reze:lol::lol:,a ima i dizalicu 100% da je zaljepljen za pod!pozz
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ovo sto kaze bbi8 za spuru kod ferhatovica nema teoriske sanse.
ljudi imaju najsavremeniju opremu u BiH za opticku spuru i obuceni kadar koji svu tu opremu zna da koristi. radim auto reovno kod njih i do sada nisam imao nikakvih problema.
Radio sam spuru kod neskovica jedno 10 puta i uvijek mi je auto bacalo u jednu stranu i poslije prvog odlaska ferhatovicu auto je krenulo ici pravo. zasto? upravo iz razloga sto kod nesekovica ti mozes ispraviti rtag ali ne i nagib tocka i zatur i sl.

evo i slika moje spure nakon stimanja kod ferhatovica

10rsh36.jpg

Ma sve se ja to slazem...al ja kod tog virtuoza ferhatovica ne dobih ni sliku ni raport a jos manje racun...a rekao sam da cu ispricati o njemu i njegovim majstorijama koje su me skupo kostale nekom drugom prilikom...bolje mu je da cuti i da nastavi ovde ovim pocetnicima izigravati majstora samo sa tim sto je kupio skupu masinu a s njom ne zna ili nece da barata...kad mu vidim one radnike ono ni na sta nalik..ko da ih je na odpadu nasao..mogu misliti kolika im je jadnicima plata...
Ja sam kuhar i ja kad bih 3 puta pravio majonezu mene bi sef istjerao napolje..toliko o šarafašima...
Buraz ako si majstor....sta da sam ja zenu poslao da odveze auto na spuru??? Ta bi se spura stelovala 3 dana...koliko bi to mene kostalo na kraju..100km + vrijeme...mozda i vise...
 
Član
radi svakim danom od 8 do 17h a pozeljno se najaviti ako je bas bitno hoces li zavrsiti odmah ili za 2 - 3 sata od trenutka dolaska. evo i broj ako te zanima nesto vise mozes ga i nazvati: 063339315
 
subotu do pola 5 hehehe :) nista sutra cu ih zvati ujutro da vidim sta cemo , koliko mi treba vremenski da dodjem do njih i gdje se tacno nalaze?
 
Član
kad prodjes otpad zigi mozda nekih max 5 min voznje. sa desne su strane i pazi ima kamera i radar na tom putu izmedju zigija i barbica
 
ih pa mogu ga ja fino spiciti dole , sutra cu ja da zovem da vidim bil to ljudi radili , mislim da nema bas puno posla samo skidanje jednog i postavka drugog lonca
 
Član
mooamer je napisao(la):
brate ja znam za auspuh.imas kod bisnalijeka na parkingu zlaja se momak zove ev ti broj 061/803-477,neces se pokajat taj kad zavari ni brusilica ne reze:lol::lol:,a ima i dizalicu 100% da je zaljepljen za pod!pozz

momak za 10 ;) sve pohvale
 
Top