Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

Gdje postaviti auspuh i gdje uraditi spuru?

Eh sad novo pitanje , zanima me okvirna cijena ove spure , ako nije neka kradza prije garaziranja da odradim da vidim razliku ako jest poslije cu strasne zime
 
Little Dragon je napisao(la):
Eh sad novo pitanje , zanima me okvirna cijena ove spure , ako nije neka kradza prije garaziranja da odradim da vidim razliku ako jest poslije cu strasne zime

prednja i zadnja ja mislim oko 47KM......
 
BHT Ovisnik
sad neznam jel mislis konkretno za ovo sto emirex kaze,ja sam neki dan radio u citroenu na volvu,prednja i zadnja 35km,prednja samo 25km ako ti sta znaci...
 
Član
Union komerc,Zenica,max profesionalno,dovuces auto,sjednes u cekaonu,gledaš kroz prozor šta ti rade na autu,35 KM špura :D
 
Član
Vidim da su neki spominjalu Zlaju sa Bara, što radi auspuhe.

Nedavno mi je zavario auspuh za 20 KM i oduševljen sam likom, i kao majstorom i kao čovjekom.

Stvarno radi super.

Prije njega sam bio kod Šandora i u Dodexu i na oba mjesta su rekli da je obavezno zamijeniti auspuh i da će me sve ispasti 130/145 KM.

Zlaja nije htio skidati auspuh, jer je originalni i, po njemu, rupa nije bila opasna. A čak i da sam skidao i novi stavljao, ispalo bi oko 100 KM.
 
Član
Ja ima pozitivna iskustva za Asmira Dodex momak extra radi a cijena veoma povoljna. A spura ?? neznam otisao sam neki dan kod Ferhatovica bio drugi neku mecku ispred mene radili lupaju nesto udaraju odavljuji ja se vrtio ispred vrata gore dole gledam citav tocak odvojili klati se ja fino upalim alficu i bijez :icon_smile: jebo te spura dobra kad sam mijenjo dornje i diljnje lafete kaze Hota nebi bilo lose i da odradis spuru ali meni ne vuce nigdje pa rekoh nec i dalje a Alfica sretna spasio sam je caprkanja:lol:
 
Član
Ja toplo svima preporučujem špuru u Nešković osiguranju na Kuli. Ljudi sve računarski rade i dobro rade. A nećete nigdje ni jeftinije pronaći, samo 15 maraka.
 
mara- je napisao(la):
Ja toplo svima preporučujem špuru u Nešković osiguranju na Kuli. Ljudi sve računarski rade i dobro rade. A nećete nigdje ni jeftinije pronaći, samo 15 maraka.

ja ne preporucujem, a zasto;
-spona volana mi bila kriva na slovo v dosla,
oni se podvukli gledali 10minuta ma kaze ekstra sve dobro pregledali amortizer ti kriv :icon_eek:
-drugu na ibizi namjestali spuru nisu namjestili rekli fabrickka greska :icon_question:
-treca stvar ne mogu preko 17" tockove raditi
-pod 4 na betonu se radi nema stola na koji se digne auto pod vaser vagu,
nije to vidilo spure ni u prolazu
ovi ispod neskovica prema aerodromu su duplo bolji, kod njih je 25km spura
 
Član
otisao jednom u neskovic i nikada vise. auto nenormalno vuklo u stranu poslije stimanja i na kraju odem u spuru ferhatovic i od tada stalno kod njih radim. svaka preporuka za spuru ferhatovic
 
Član
Ja sam dva auta kod njih radio i sve odlično. Sad kod ovog drugog su mi baš sponu ustanovili, i zamjenio, odradio šuru i nikakvih problema.

Koliko je para kod tog ferhatovica?
 
Član
mara- je napisao(la):
Ja sam dva auta kod njih radio i sve odlično. Sad kod ovog drugog su mi baš sponu ustanovili, i zamjenio, odradio šuru i nikakvih problema.

Koliko je para kod tog ferhatovica?

27 prednja 30km zadnja
 
Top