Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
sve je to dobro, svaka cast, ja navijam za real, neko za barcu. al ja ne mogu "navijaca na baterije". ja navijam za real i kad zijani 5-0 i kad dobije. a gdje su barcini "navijaci" kad od meksikanaca prime 4 komada?? svi se usute. ne mogu ja te furace nikako... :D
 
Član
emire slazem se s tobom, ja iskreno ne volim ni barcu ni real, al volim gledat ove prepirke navijaca :D

inace sam zadrti bavarac od malih nogu :cool:
 
Član
ouuuu pa vi ste mi haman gori od barce. otkako supacki izbaciste fiorentinu, nema postovanja za vas :p hehehe :icon_biggrin:

njemacka liga je dosta oslabila, isto kao i talijani. englezi i spanci se daleko odlijepise...
 
Član
nije losa bila tekma :icon_smile:

al pepe, the buldog, treba ga palicom utuc... najjace kad se murinjo uhvati zalit sto dobije kao i karton... i kedira je "biser",... al doduse jedino on sa svojim idiotarijama, naletima, trkom moze drzat mesija...

benzema opasan pravo, bit ce jak real ove sezone ;) a barca, pa nekako umorni, malo kretanja, nisu uigrani, mascherano kita bio i kita ce ostat, alexis odlican bio...

naravno standardno bacanje, valjanje na obe strane, ona dva kao penala, u engl. ligi niko ne bi ni pao il trazio penal... a ovdje, malo ga takne pada ko dijete od 2.5 godine da pokosi :icon_eek: naravno pedro glumac, svaka cast :lol: :lol: treba imat volje i onoliko se valjat :D
 
Član
pedro najveci cigan od svih, za holiwooda se ubio :D al valdez mi je najludji, kad god je neka frka, nebitno na kojem dijelu igralista, on tu trci. ne mislim na sinosnju utakmicu, nego generalno :D

izgleda da nas ocekuje zanimljiva sezona...
 
Član
Ja navijam za Barsu i kad dobija i kad gubi, inace sam bio u Spaniji 1995 godine tamo zivio, svi u porodici u kojoj sam bio navijali za Real, jedini otac za Barsu :D
Tad nisu bili toliko dobri kao danas, al doslo je i njihovih pet minuta....
Real je ove godine jak... al vidjecemo kako ce biti...a srijeda mislim da ce Barsa to lagano odradit...Real je ispustio sinoc sansu...
 
Član
Fura li ko ove momke ? ;) Pravi ce se prepoznat ! :lol:

West_Ham_United_FC.png


millwall.gif
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ouuuu pa vi ste mi haman gori od barce. otkako supacki izbaciste fiorentinu, nema postovanja za vas :p hehehe :icon_biggrin:

njemacka liga je dosta oslabila, isto kao i talijani. englezi i spanci se daleko odlijepise...

ouuuu pa vi ste mi haman gori od barce. otkako supacki izbaciste fiorentinu, nema postovanja za vas:icon_question::icon_question:
ako mislis na to sto su dali iz offside to si upravu al sto se tice toga pogledaj 2 go fiorentine u fiorentini kad je igrano i vidjeces da je gilardino bio u off kada je jovetic dao go,,tako da ti je ova konstatacija losa skroz
 
Član
jos da mu hoce dodat loptu nekad
onaj tupan jaja toure, samo zna trcat, protrci pola odbrane i onda nabije loptu u gol aut
 
Član
bice paklen tandem dzeko-aguero. jos ako silva dodje do sebe pa skonta da mu je bolje izdat nego solirat, mogo bi city daleko dogurat :D
 
Član
Kad skontas koje napadače imaju Džeko, Aguero, Tevez, onaj kreten Baloteli...Adebayor je otišao jedan problem manje...Džeko i Aguero su dva totalno drukčija tipa napadača i mislim da će se odlično nadopunjavati...City da ima malo boljeg trenera mislim da bi 99% uzeli titulu ove sezone...
 
Član
al mancini je klocina :D zamisli ovako


-------------Dzeko---------------
Tevez--------------------Aguero
-------------Silva----------------

-------Jaja-------De Jong-------

Clichy Company Lescot Richards

-------------Hart-----------------


al nema on muda za ovakve postavke :D
i naravno, podcrtati obavezno (prvenstveno silvi i tevezu), ko solira klupa majka, pa bi vidjeli kako se igra :icon_biggrin:
 
Top