Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

IGY

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

joj fakat ste dosadni vise
imate temu i evo rokajte sve ovde
:spam:

i nije to moja samoincijativna odluka
takva su pravila i ja ih samo sprovodim kako treba ;)
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

IGY je napisao(la):
joj fakat ste dosadni vise
imate temu i evo rokajte sve ovde
:spam:

i nije to moja samoincijativna odluka
takva su pravila i ja ih samo sprovodim kako treba ;)



kladim se da s osmjehom to radis :cool:

haha, zaeb se, aj nema veze, jbg, pravila velikog brata se moraju postivati inace ide nominacija za ban :D
 

IGY

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

mudro zboris :D
ajd sad da vam ne spamam temu :spam:

:icon_exclaim:

:123::123::123::123:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

da nisi spamao ne bi imao preko 10 000 postova:D IGY stari spamer, samo nece da prizna:icon_biggrin::spam:

:icon_exclaim:

steta stvarno sto ne smijemo podrzati nase lavove, glasati u sto vecem broju za njih...za nase bosancerose...
al sta je tu je...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Ako smo već ustanovili da se samo u ovoj temi piše o loptastim sportovima onda bi bio red da se to i ispoštuje,a ne praviti halabuku nakon mjesec dana opet..

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

boss_C200 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Ma kljucaj igy i banuj sve redom..vidis ti kolko je to bezobrazan narod..otvara nove teme da bi pomogli nasim reprezentativcima da osvoje sto bolje mijesto..kako ih samo nije sramota..bezobraznici jedni :lol:

:lol:
jest vala bas...:icon_biggrin:
samo ne kontam ako je pod forum namjenjen za to da se NE pise o automobilima, zasto onda nemam pravo NE pisati o automobilima nego se svaka tema zakljucava...
ako se nekom ne svidja tema o fudbalu, vidi brate naslov i ne mora ni otvarati:cool:

eto sad kontam sta je u onoj temi, al samo link ima od ove teme...fuck:icon_rolleyes::icon_sad:

ma to ti je inat nekih visih sila...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Euro 2012 Kvalifikacije

tek sad dobijamo francuze :icon_mad::icon_mad:

http://de.yahoo.eurosport.com/fussball/europameisterschaft-qualifikation/2012/draw-foot-eq.shtml
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Extra nam je grupa..Po prvi put nam se sreca osmjehnula..Osim Franzuca , nemamo pravog konkurenta..Rumunia , BjeloRusija, Albanija, i Luxemburg..Jos ako Sajo bude dobro vodio repku, mogle bi ovo da budu nase kvalifikacije..
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

fkt ovaj put smo dobro prosli, kako je moglo biti francuzi su nam jedini pravi protivnici samo da Sajo odigra karte kako treba a Bgm sad imamo Asova u rukavu
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

_JokeR_ je napisao(la):
fkt ovaj put smo dobro prosli, kako je moglo biti francuzi su nam jedini pravi protivnici samo da Sajo odigra karte kako treba a Bgm sad imamo Asova u rukavu

Sajo nam je trenutno glavni AS..Velika nepoznanica svima , ukljucujuci i nama , kao trener..:D..Mozda i bude nesto abd :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

mirzaa3 je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
fkt ovaj put smo dobro prosli, kako je moglo biti francuzi su nam jedini pravi protivnici samo da Sajo odigra karte kako treba a Bgm sad imamo Asova u rukavu

Sajo nam je trenutno glavni AS..Velika nepoznanica svima , ukljucujuci i nama , kao trener..:D..Mozda i bude nesto abd :D

Sajo mi je nekako previse miran i cutljiv za ovu poziciju
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

koki+ je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
fkt ovaj put smo dobro prosli, kako je moglo biti francuzi su nam jedini pravi protivnici samo da Sajo odigra karte kako treba a Bgm sad imamo Asova u rukavu

Sajo nam je trenutno glavni AS..Velika nepoznanica svima , ukljucujuci i nama , kao trener..:D..Mozda i bude nesto abd :D

Sajo mi je nekako previse miran i cutljiv za ovu poziciju

Jest pred kamerama :D..Kakav je u svlacionici ..:D pojma nemam ..:D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

koki+ je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
fkt ovaj put smo dobro prosli, kako je moglo biti francuzi su nam jedini pravi protivnici samo da Sajo odigra karte kako treba a Bgm sad imamo Asova u rukavu

Sajo nam je trenutno glavni AS..Velika nepoznanica svima , ukljucujuci i nama , kao trener..:D..Mozda i bude nesto abd :D

Sajo mi je nekako previse miran i cutljiv za ovu poziciju

jeste, ali je covjek koji ima AUTORITET i veze u svijetu... ;) vidjecete da ce i sudjenje sad biti kud i kamo "normalnije"...

a sto se tice grupe, moglo bi se po prvi put realno gledati da budemo prvi. jer francuska nije nepobjediva, a ni u pola jaka kao npr spanija...

rumuni znaju biti zeznuti, pogotovo ako bude igrao mutu, vidjecemo kako ce se zavrsit ovo oko njegove suspenzije i koliko ce potrajati. ovo ostalo, nije vrijedno komentarisanja :D
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Dobro je pa smo izbjegli neke od onih grupa smrti ovaj put,najbolje se vidjelo ove prošle kvalifikacije da su Francuzi pobjedivi tako da imamo sasvim realne šanse da napravimo dobar rezultat.Samo da nam igrači budu u formi i da Pape lijepo posloži ekipu :cool:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

ma joj samo da je jednu prijateljsku odigrat da vidimo kako ce to funkcionisat sa sajom na celu. da znamo imamo li se cemu nadat :icon_rolleyes:
 
Top