Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi

^ da, ciro je kriv sto smo dosli do baraza :lol:

EDIT:

da nije njega ne bi se sad sikirali :D:lol:
 

IGY

Član
RE: Ostali sportovi

evo da se i ja javim na ovu temu :D
pregledao sam sinoc utakmicu i dobro smo igrali,


































bio sam prisiljen da gledam utakmicu :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Ostali sportovi

ja mislio , sad igy komentarise , et dobili ste temu ..tako nest u tom smislu




.... i et da nije igy gledo tekmu mozda bi bolje bilo:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Ostali sportovi

H A J M O

B O S N O O O O O O O







[attachment=26075]


imal prenos veceras , ja cuo da nece BHT prenositi
 
Član
RE: Ostali sportovi

badboy je napisao(la):
H A J M O

B O S N O O O O O O O



Htv 2 je otkupio prava prenosa na obadve utakmice,a i bht bi trebao prenositi i prošlu je...






imal prenos veceras , ja cuo da nece BHT prenositi
 
Član
RE: Ostali sportovi

prenosi ba BHT, pustite supljake...

a evo jedna zanimljivost za one koji nisu culi o dogovoru nasih navijaca u zenici za sinoc :D ima jos slika gdje je bilo vise raje tacno ispred hotela, ali posto ne mogu direktno linkove postavit, mrsko mi uploadovat...

bice podocnjaka danas kod portugalaca... heheheh :lol:


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1rdyy89SOec&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1rdyy89SOec&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Baš kako je najavio dio navijača naše reprezentacije, zbog buke koju su stvarali tokom sitnih noćnih sati, portugalski reprezentativci tokom boravka u hotelu Zenica zasigurno nisu imali previše mira. Pokazuje to snimak objavljen na popularnom Youtube-u.

Grupa navijača okupila se pred hotelom u kojem su smješteni reprezentativci Portugala gdje su proveli čitavu noć pjevajući i trubeći. U tome ih nije omela ni hladnoća, a ni pripadnici policije koji su bili tolerantni prema vrlo zanimljivom načinu ometanja gostujućih reprezentativaca.

Igrači Portugala iz naše zemlje neće ponijeti najljepše uspomene. Nakon što ih je grupa navijača na Sarajevskom aerodromu "počastila" uvredema i psovkama, ni boravak u Zenici nije im ništa ugodniji. Umjesto uspavanke, u krevet odlaze uz zvukove truba i pjesmu naših navijača. Portugalske zvijezde požalile su se i teren na Bilinom polju za koji kažu da nije dovoljno kvalitetan i ravan.

Nadamo se ipak da će im najlošija uspomena iz naše zemlje biti večerašnji poraz i ispadanje iz baraža.

C/P: reprezentacija.net
 
Član
RE: Ostali sportovi

A nek su pokazali ovoj "gospodi" ciganima iz EU da se loše još gorim vraća:icon_mad:
 
Član
RE: Ostali sportovi

vec su se zalili da su na aerodromu lose docekani bili hahahahhaa

sve se vrati i plati
 
Član
RE: Ostali sportovi

Biće bolje drugi put.Dokazano je da sa ozbiljnim pristupom i dobrim trenerom može svašta da se uradi jer ovo podneblje je uvijek imalo dosta fudbalskih talenata i nadam se da će se početi ulagati u sport i ozbiljno raditi sa strucnim ljudima...Bitno je da se nismo obrukali Portugal je u top 5 reprezentacija u Europi...Jedino nam nije trebalo ono sa gađanjem sudije i tako misle da smo divljaci...Sve u svemu odličan rezultat i u iducim ciklusima kvalifikacija može i mora biti bolje!!!!;)
 
Član
RE: Ostali sportovi

zelim od sveg srce onom Blatteru sve naj naj gore u zivotu sto mu se moze desiti
 
Top