Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

Član
RE: Ostali sportovi

2:1 za BiH :cool:
Naprijed Bosno

@kavaz ekstra si ovo uradio, svaka cast ;)
 
Član
RE: Ostali sportovi

da im nije bilo Dzeke i Ibisevica da pomazu golmanu podreali bi ih:icon_mad: Jbt da neznam mislio bi da za njih igraju jos nas sudija zaj. za zadnju sansu :icon_mad:
 
Član
RE: Ostali sportovi

ZALOSNO KOLIKO SU SRECE PORTUGALCI IMALI, UJEDNO ZALOSNO STO JE NANI ZASLUZIO DRUGI ZUTI VEC U PRVIH 20 MIN, JOS JE ZALOSNO STO TAKO DOBAR SUDIJA NE VIDI ONAKO LOSE SIMULACIJE LISANDRA I OSTALIH SMETLJARA

izvinite zbog velikih slova

jos, bilo je par greskica, jeftin gol, premalo srece i jbg...
 
Član
RE: Ostali sportovi

Ako BOg da u Zenici ce bit lomljave al prave.......napred LAVOVI................;)
 
Član
RE: Ostali sportovi

momci su se trudili i svaka im cast za to, a posebno salihovicu koji je odigrao odlicnu utakmicu. malo je i ciro "zasrao". odavno je poznato da muratovic ne moze kvalitetno odigrati vise od 45 min, sto je i veceras pokazao i umjesto da ga mijenja na poluvremenu i ubaci medunjanina, bajramovica ili pjanica, on ga drzi skoro do 80-e minute...

nadam se da cemo imati malo vise srece u srijedu... ;)
 
Legend
RE: Ostali sportovi

eo veceras, vidjeli ste svi
11 na 11
bilo je dobro, dobro smo igrali, steta promasenih prilika, prvo ona precka, pa kasnije i precka pa stativa dzeke i muslimovica, ali Boze moj.. vazno je da se nismo obrukali, imali smo prilika, imam i povoljan rezultat koliko toliko, tako da ce sigurno biti nesto od ovoga..

zao mi je takodje sto je sudija svirao onu ne postojecu ruku ibisevicu, i ono je mogla biti dobra prilika, ali sve u svemu mozemo biti zadovoljni..

vidimo se aBd u zenici, i ima da bude ludo i ne zaboravno, fudbal ce nas ujedinit, predstavit nam drzavu, znat ce se za nas konacno :cool::cool:
 
RE: Ostali sportovi

Ibisevic jako lose igrao , Muslimovic bi dao gol da nije njega bilo da smeta , da su Pjanic i Muslimovic usli samo 10min ranije , razbili bi ih , al et steta , najveca steta je Spahic , valjda ce Ciro skontati nesto :cool:
 
Član
RE: Ostali sportovi

Po meni je Ciro kriv
Vidio je da ne ide tako trebao je ranije mijenjati i ubaciti Muslimovica i Pjanica
Da su imali vise vremena mislim da bi pao najmanje jedan gol
 
Top