Fiat Tipo, lima apdejt...

Fiat Tipo, lima apdejt...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Fiat Tipo Refresh :)

auu drug pravi je sada... nista ne diraj a felge su prave, respect :)
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Dobar je fiat nema sta..Ovih dana sam se imao priliku voziti u jednom 2.0 16v i.e. i mogu reci da je extra auto
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Schumi je napisao(la):
Dobar je fiat nema sta..Ovih dana sam se imao priliku voziti u jednom 2.0 16v i.e. i mogu reci da je extra auto

Hvala....a taj je potpuno drugacija zvijer od ovog mog :) trap je taj koji mene pali na tom sediciu :)
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

trizex je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Dobar je fiat nema sta..Ovih dana sam se imao priliku voziti u jednom 2.0 16v i.e. i mogu reci da je extra auto

Hvala....a taj je potpuno drugacija zvijer od ovog mog :) trap je taj koji mene pali na tom sediciu :)

Ma ovaj je lom auto,a sav je u fabrika stanju..Samo sto ga svi levati odmah pomijesaju sa turbom hahahah nego,znas li slucajno gdje se moze nabaviti el.podizac stakla,za dvoje vrata mu treba i ne moze nigdje da nadje
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Schumi je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Dobar je fiat nema sta..Ovih dana sam se imao priliku voziti u jednom 2.0 16v i.e. i mogu reci da je extra auto

Hvala....a taj je potpuno drugacija zvijer od ovog mog :) trap je taj koji mene pali na tom sediciu :)

Ma ovaj je lom auto,a sav je u fabrika stanju..Samo sto ga svi levati odmah pomijesaju sa turbom hahahah nego,znas li slucajno gdje se moze nabaviti el.podizac stakla,za dvoje vrata mu treba i ne moze nigdje da nadje

Mogu, imam oba viska
 
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Sinoc vidjoh Tipa kod Mozarta, Trizex gdje si se skrivao?!? Tipo je mrakaca nemam rijeci ostao sam bez daaaha...
 
Legend
RE: Fiat Tipo Refresh :)

ja, i ja sam ga vidio kod Mocarta,kraj kontejnera se parkiro,felge mu bas extra stoje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top