Fiat Tipo, lima apdejt...

Fiat Tipo, lima apdejt...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Par slikica posla



83639181a8.jpg





Famozni lezaj amortizera koji me toliko nervirao :) Kazu mi u autodijelovima da dosad im niko nije ovo trazio, nisu nikad ni imali na stanju :D Ja krivim nase ceste :D Sreca pa imadoh drugi na oprugama koje sam uzeo
52715c6ea9.jpg

d0d6ede855.jpg


Izvjezbo sam se s brusilicom u zadnja 2 dana :)
7f697620e1.jpg

314fad1900.jpg


Ludi naucnik :)
3f580f3604.jpg


Tipo leebdiii :D i naravno glavna alatka u kadru, cekic :)
2fa15fb817.jpg
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Nazalost nisam vishe slikica usput uhvatio, radilo se citav dan, i juce i prekjuce. Juce prvo 3 sata za, koliko sam mislio, 20-tominutni posao zamjene motorica centralnog na Unicu zutom, na kraju ponovo morao razvlaciti svu instalaciju, a onda tek pocelo veselje....

Sat i 48 minuta za zavrnuti jedan jebeni saraf. Da mi je ko pricao da se 3 covjeka mogu onako napatiti da zamijene selen balans stange, smijao bi mu se. Sekunda falila da ga odjebem i na kladicima ostavim. Da ne bi nervoze i cekica, tako bi i bilo. 4 i po sata svekupno, za ne povjerovat.
 
Početnik
RE: Fiat Tipo Refresh :)

uzmi ti brusilicu i koju plochu i isjeĆi ga chitavog :)))) kako je ruzaaaaaaaaaaaan uh :)
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Ma necu, onda bi rekli da se furam na onog crvenog krsa sto je poceo da gori neki dan :D
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Ma prvo sam cuio da je naprijed 'zgorio sav, al juce mi rekose da je budala htjela da "pojaca" elektroniku :) ugl, htio da sprovede direkt plus i minus na elektroniku, i spoji minus na plus, umjesto minus na minus. Kaze kad poce Tipo da dimi....:)
 
RE: Fiat Tipo Refresh :)

hhe,posto sam novi clan pa nisam stigao na vrijeme pratit ovu teme da pitam nesto.

prvo da pohvalim fiatica,premda su meni bile ljepse "borbetke",ali eto svakom svoje :mrgeen:

e sad pitanje,ko vozi ovaj zuti uno sad,neki dan ja u tz kad sam bio vozi neki lik i iza P ko kuca ogromno nalijepljeno.

drugo pitanje,ovaj lik sto lezi ispred una da slucajno sad ne vozi punta crnog?

eh eto,par pitanja:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top