Fiat Tipo, lima apdejt...

Fiat Tipo, lima apdejt...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Fiat Tipo Refresh :)

2i91mcm.jpg
:cool:
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

A onaj brisac je tvoje maslo daki!!!! Ja dolazim i nista mi nije jasno :D
 
Legend
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Hehe, stali Selma i ja i stacemo skinut s auta :) i nakon 5 minuta skontamo da se nema sta skinuti, reko barem brisac da dignem.

BTW, Selmin komentar na ona tvoja vrata udarena...

Damire, vidi pocjepana mu kola :lol:
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Hahahahahahahahahahahahahahahhaha cuj pocijepana hahahahahah carica :D

shta ces skinut, nema nista na njem :p da si mi skino taj brisac psovo bi te do prekosutra, jedini on citav, na desnom i zadnjem do pola poderane metlice :p heheheheheheh
 
Legend
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Ma mislio sam ti skinut ratkapu :) hehe ili nesto slicno :p pa bi te zvao kroz pola sata, btw, crkli smo ti od smjeha kako baris onu plavku u Milenijumu :) heheh mi stojali napolju mahali ti
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Ma bolele su me brige za sve :p meni je bilo brodo :D sto niste usli da se pozdravite barem jazavci, ne do bog cak i da popijemo sta :icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

daki je napisao(la):
Ma mislio sam ti skinut ratkapu :) hehe ili nesto slicno :p pa bi te zvao kroz pola sata, btw, crkli smo ti od smjeha kako baris onu plavku u Milenijumu :) heheh mi stojali napolju mahali ti

Trebo si samo upast i reci...gade a moja sestra/rodica, susjedka, jos i trudna"...da vidis malo fajta u kafani hahaha :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fiat Tipo Refresh :)

Evo da se i ja malo k*rcim :D inace oko auta se stalno nesto radi, vecinom mehanika pa nemam tu sta pisati updateve, ima neke nove multimedije, ali ne volim stavljat slike toga na net. :icon_twisted:

Slike par postova nize
 
BHT Ovisnik
RE: Fiat tipo, malo novih slikica

m pitam samo,jer vidim 2 auta pa pitam,skoro isti ko croma,pa nezz sto ce ti 2 auta,al svak svoj ćeif ima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top