Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Stilo je napisao(la):
super,super sta spustanje radi :cool:jel to do kraja spusten?

Nije do kraja, ovo je na polovini!:icon_smile: Kad budem isao na neki race onda idu do kraja!:D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

bas me interesuje kako izgleda kad je do kraja :icon_biggrin: trebo si samo probati kad si montirao :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Stilo je napisao(la):
bas me interesuje kako izgleda kad je do kraja :icon_biggrin: trebo si samo probati kad si montirao :D

jbg, ja bio u obavezama i nisam bio tu kada je mehanicar mjenjao, samo sam mu rekao da bude 2cm rub od gume, i kad sam ga pitao koliko ih je navrnuo rekao je da je prednje na pola a zadnje mozda 2cm!:D

edinko je napisao(la):
Sve je super, samo čuvaj karter na ovim našim grbama.

zato sada vozim kao po jajima, osim kada ne vozim!:lol:
 
Član
Vidi momka vidi mu auta :D
Joooj al dobro izgleda znas koliko mi je bio dobar onako a tek ovo.......
 
Član
dellas je napisao(la):
Respect za gewinde, prava stvar:cool: Stilo je predobar!

Hvala ;)

Davor_ je napisao(la):
Vidi momka vidi mu auta :D
Joooj al dobro izgleda znas koliko mi je bio dobar onako a tek ovo.......

Batice, meni je samo ovo falilo da me zadovolji kako treba (mislim na gewinde :D ):lol:

ArminM je napisao(la):
jest te Nermin usrecio, svaka cast
odlicno izgleda zagewindan:cool::cool:

Ne da me usrecio:icon_smile: Momak legenda, sjeli popili kafu, pricali, i bas spominjem raju sa foruma (koga sam upamtio da je iz Zavidovica) i tebe medju njima ! Biti ce prilike da se nekad i sa ostalima upoznam!;)
 
Legend
ebo glavu al ga je uljepsalo....... e sad kako se polako privikavas , tako polako po cenat dole :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
ebo glavu al ga je uljepsalo....... e sad kako se polako privikavas , tako polako po cenat dole :cool:

Rado bi ga jos pucao u pod, ali nema teoretske sanse!:icon_sad: Em' je los put do NS-a, em' se i ovako jedva popnem na ulaz u zgradu, em' je every day auto!:icon_confused:
 
Član
Ne da me usrecio:icon_smile: Momak legenda, sjeli popili kafu, pricali, i bas spominjem raju sa foruma (koga sam upamtio da je iz Zavidovica) i tebe medju njima ! Biti ce prilike da se nekad i sa ostalima upoznam!;)
[/quote]

dobar je nermin, legenda covjek. Zao mi je sto nije vise aktivan na ovom forumu, ali sta je tu je. ako te put nanese ovamo u nas kraj zovite da se druzimo;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
Ne da me usrecio:icon_smile: Momak legenda, sjeli popili kafu, pricali, i bas spominjem raju sa foruma (koga sam upamtio da je iz Zavidovica) i tebe medju njima ! Biti ce prilike da se nekad i sa ostalima upoznam!;)

dobar je nermin, legenda covjek. Zao mi je sto nije vise aktivan na ovom forumu, ali sta je tu je. ako te put nanese ovamo u nas kraj zovite da se druzimo;)
[/quote]

Obavezno ;)
 
Top