Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
Nema se para ove godine, ali kada sam ovo vidjeo razbolio sam se!:icon_eek:

101_0184.JPG


Jos kad sam vidjeo da SašaCRX prodaje iste!:icon_cry:

Ako neko sa 'Stilom' ima pare, nece pogrijesiti!;)
 
Član
Sta ce ti druge felge , te sto imas extra stoje na stilu ;)
Ove felge su premocne al ne bih ja mijenjo te sto imas, pitaj sasu mozda hoce mijenjat ;)



Perverzija :D
 
Član
Dok sam trazio felne, gledao sam neke sa falcom, ali nije mi se nista svidjelo! Kad sam vidjeo kod Sase felne, vec sam ove stavio na auto!:icon_mad:
A inace skupljam pare za auto ozvucenje, pa da tebe posjetim!:D jedino ako mi ne pukne racQ, pa kontaktiram Sasu! :icon_twisted:
 
Član
A ovog kad sam vidjeo, pa plus Keskin KT5!:icon_twisted:
SDC10536.JPG



pioneer_09 je napisao(la):
Kakav je ovaj motor u stilu što se tiče održavanja i koliko troši? Jesi li zadovoljan sa njim?

Sto se tice odrzavanja, svelo se na redovne servise! na 100+k je odradjen veliki servis i od tada samo mali, evo vec skoro 150k ima na satu! Kao potrosak isto nije strasan, meni je vecinom gradska voznja i auto-put! Po gradu se vrtim oko 10l plina, auto-putem kad se drzim ogranicenja se vrti oko 6.5 - 7.5 l, a nekad i 9 kad zurim!:D

uopsteno sam prezadovoljan autom, nije me nikad ostavio na putu, sto mi je najvaznije! Jedino mu fali malo snage kada klima radi!:icon_smile:
 
Član
Ovaj je isto perverzija za sjest i plakat kako je mocan :icon_cry::D ima citav prijekat na fiatforum.com
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ovaj je isto perverzija za sjest i plakat kako je mocan :icon_cry::D ima citav prijekat na fiatforum.com

Pratim obadva projekta, i samo iscekujem sta ce im novo pasti na pamet! :D
 
Član
ne pratim j to jedanput pregledao slike i to je to, nije lako ugledati se na njih imaju pare imaju dobre mogucnosti za nabavku dijelova ;) zato mi vamo u bosni moramo furati svoj neki fazon u skladu sa svojim mogucnostima :icon_rolleyes:
 
Top