Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Fiat Stilo 1.6 16V by Škora - gewinde in da haus

Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

gledao danas felge i nisu mi se svidjele uzivo! Bile su vec na Stilu, pa sam pogledao neke slike i nije to to! Nesto ce izletjeti vec, nadam se!;) sad kad sam pri lovi, nema nista interesantno!:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Evo mali update, nije mi niko paketica kupio, pa sam morao sam sebi kupiti!:lol: Maska bez znaka!
27122011095.jpg
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

AnDel je napisao(la):
odlican je , kako ide taj 1.6 u stilu :icon_question:
;)

Ide super, po meni je ovaj motor neki minimalac za ovo auto, nema neku potrebu za prevelikim obrtajima da bi fino povukao!;)
 
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Ja mislim da je 1.6 najbolji motor u Stila (ako oces benzinca)

ma da i onaj 1.2 16v Stilo sa 6 brzina ide dosta dobro,za iznenadit se s obzirom kolicku frezu od motora ima pod haubom :D


koliko trosi ovaj 1.6 u Stilu? :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Zoranic MNE je napisao(la):
Ja mislim da je 1.6 najbolji motor u Stila (ako oces benzinca)

ma da i onaj 1.2 16v Stilo sa 6 brzina ide dosta dobro,za iznenadit se s obzirom kolicku frezu od motora ima pod haubom :D


koliko trosi ovaj 1.6 u Stilu? :icon_biggrin:
Meni otvorene nikad nije uzeo preko 6.5l (po bordu), ali zato gradske ne mogu nikako ispod 10l (al' to je do moje voznje, lako se iznerviram, pa pun :D , inace sam prije laganini silazio na 9l). Sve je ovo na plin, i Novi Sad je u pitanju gdje znam dosta precica pa se i ustedi!:icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Evo, nakon dosta trazenja, nadjem usput felne! :D
423104_3511234822480_1320150675_33442296_754924313_n.jpg


Gume nisu nesto, ali 2 mogu jos ovu sezonu, a 2 cekam, obecano je po veoma povoljnoj cijeni! :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Auu dobre ove mu bas stoje :cool:;)
Kazem ja ne zuri vidis kako naleti kad tad nesto dobro :D



:cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Adnane, brate dragi, sto postavi ovu sliku!:icon_eek::lol: Kako cu sad cekati april da ih namontiram!:icon_question::D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Evo i ja napokon stigao kuci, nisam mogao docekati da 'natakarim' felne"!:lol:
Evo slikice, nisam nesto puno slikao, em' vrijeme ni qrcu em' sam zaboravio aparat u NS-u!:D Ja sam zadovoljan, samo sto cu morati skidati folije, posto sam vec ispusio jednu kaznu, ali skinucu samo sa prednjih bocnih!:icon_mad:

picplz2012-04-09170929.jpg

IMAG0042.jpg

IMAG0046.jpg
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

Kolega sa Stilom,odlicno ovo izgleda! ;) Steta za folije i ja se jos provlacim,ali do kad cu nzm. :lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16V by Škora

melvin je napisao(la):
Dobar stilo pravo jos zamijeni antenu i ;)

Antenu ne diram, planiram sebi jos naci daljinski za autice i staviti ga na policu gepeka, cisto iz zajebancije!:lol:


Bravo 16v je napisao(la):
Kolega sa Stilom,odlicno ovo izgleda! ;) Steta za folije i ja se jos provlacim,ali do kad cu nzm. :lol:

'ebo sam im sve kad su poceli pisati, al' džaba!:icon_mad: Sreca pa ovaj vikend praznik, niko ne radi pa se provlacim na tu kaznu!:D
 
Top