Fiat puntO HGT update photo by Igy

Fiat puntO HGT update photo by Igy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

heheh strpljeni spaseni... hahahahaha:cool::cool: ja sam obecao da kad bude PHOTO SESION u BBI-u da cu obavijestiti sve clanove pa bujrum dodjite i uzivajde...mozda bude s kojim auticem i zajednicka fotka a prvenstveno cemo biti tu DA SE DRUZIMO.;);)
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
heheh strpljeni spaseni... hahahahaha:cool::cool: ja sam obecao da kad bude PHOTO SESION u BBI-u da cu obavijestiti sve clanove pa bujrum dodjite i uzivajde...mozda bude s kojim auticem i zajednicka fotka a prvenstveno cemo biti tu DA SE DRUZIMO.;);)

bice zajedniocka sa mojom kantom :lol:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

Ah sa "GOLFOM 2 1.3 benzin ZLATNA BOJA" ide jedna zajednicka fotka obavezno....;)
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

iskren da budem nisam imao vremena,bio sam i na putu "vandredno" tako da cu to odraditi ove sedmice,pojavili su mi se neplanski problemi na autu,pa dok to sredim a rijec je o mehanici pa cu se onda baciti na diode:icon_rolleyes:
 
RE: Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
iskren da budem nisam imao vremena,bio sam i na putu "vandredno" tako da cu to odraditi ove sedmice,pojavili su mi se neplanski problemi na autu,pa dok to sredim a rijec je o mehanici pa cu se onda baciti na diode:icon_rolleyes:

ma laganini samo ha ja :D ne zuri nigdje,,,i nabaci one felge,,ako ne nabacis,,docu i ukrascu ti celicare pa ces biti primoran da ih stavis :lol: :lol: :lol:
 
RE: Fiat puntO HGT

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
iskren da budem nisam imao vremena,bio sam i na putu "vandredno" tako da cu to odraditi ove sedmice,pojavili su mi se neplanski problemi na autu,pa dok to sredim a rijec je o mehanici pa cu se onda baciti na diode:icon_rolleyes:

ma laganini samo ha ja :D ne zuri nigdje,,,i nabaci one felge,,ako ne nabacis,,docu i ukrascu ti celicare pa ces biti primoran da ih stavis :lol: :lol: :lol:

imas od mene 4 cutuka da ga ne ostavis na zemlji :lol::lol:
 
RE: My LoVe Fiat puntO HGT

_FreaK je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
.neonke nisu moj izbor..vise bi pravio neki brutalni spot stil zestoko.. nekad su neonke bile in..ovako izgleda ko sminkerski previse...al bitno je da se tebi svida ja kazem sta bi ja radio al dzaba kad nije moje auto:lol:ajd stavi te fele maksuz za foto sesion jedan da ga vidimo kako valja

drug znam da su izasle iz mode,al kad vidim npr. auto crvene boje a on stavi plave neonke ono neide ni "pod razno",a ovako vec plavo auto,plave neokne ide i to jos ih ima 5 komada ispod znaci svijeti neda gledat u sebe hehehe


I jeste na kraju zapjevali onu: Kad se vozimo sve je tako dobro kad se vozimoIcon_wink

Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo Samo nam je bitno da se vozimo i nista nije vazno Kad se vozimo sve je tako dobro Kad se vozimo nezurimo nigde samo kruzimo... dobro si me podsjetio na ovu pjesmu n isam je cuo ima ih ih:cool::cool: prava pjesma... pozz

:cool:dobra pjesma, a i neonke mi se sviđaju :cool:
 
RE: Fiat puntO HGT

asmir sa je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
iskren da budem nisam imao vremena,bio sam i na putu "vandredno" tako da cu to odraditi ove sedmice,pojavili su mi se neplanski problemi na autu,pa dok to sredim a rijec je o mehanici pa cu se onda baciti na diode:icon_rolleyes:

ma laganini samo ha ja :D ne zuri nigdje,,,i nabaci one felge,,ako ne nabacis,,docu i ukrascu ti celicare pa ces biti primoran da ih stavis :lol: :lol: :lol:

imas od mene 4 cutuka da ga ne ostavis na zemlji :lol::lol:

hahahahahhahah,,haj da mu odemo veceras odradit :D ponesi cutuke :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

evo doslo je na red da se zamjeni i dihtug kod izduvne grane,potrosen...logicno kad auto i nije bilo odrzavano kako treba.Medjutim sve sam zamijenio medjutim kako sam vec obasnio jedan dio mi treba pa mozete pogledati OVDJE,a ostalo kako i sto sam mijenjao vidite i sami..

Dihtung
slika027.jpg


evo kako izgleda kad to fino nalegne sve na svoje hehe
slika029.jpg

slika030.jpg


a evo kako je to curilo.... :icon_cry:
slika031.jpg
 
Član
RE: Fiat puntO HGT

evo napokon sam uhvatio vremena da nabacim gume na felge i montirati ih na "bibi" hehe evo i par fotki...

EVO IH NAMONTIRANE
slika032.jpg


MONTAZA
slika033.jpg

slika034.jpg

slika035.jpg

slika036.jpg


PA MOLIM ZA KOMENTARE... UNAPRIJED HVALAAAAAAA:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top